MHP'li Yücel Bulut'tan Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, beraberindeki heyetle Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu makamında ziyaret etti. Yücel Bulut ve beraberindeki heyet Tokat'ta hayata geçecek hizmetler için Bakan Karaismailoğlu'na teşekkürlerini iletti.

Google Haberlere Abone ol
MHP'li Yücel Bulut'tan Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret
28.04.2021 14:35

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ziyarete ilişkin şunları açıkladı;

"Ulaştırma Bakanımız Adil Karaismaisoğlu Bey’i makamında birkez daha ziyaret ettik. Bakanımıza teşekkür ziyareti gerçekleştirdik ve Tokatlı hemşerilerimizin taleplerini ilettik.

1960-1966 yılları arasında Tokat Müftülüğü yapan büyükbabası merhum ABDULGAFUR KARAİSMAİLOĞLU’nun yağlıboya tablosunu kendisine hediye ederek, hemşehrilerimizin selamını ilettik.

Yeşilyurt İlçemizde Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Genel Başkanımız DEVLET BAHÇELİ’nin isimlerini taşıyacak ilçe bulvarı talebimizi kabul ederek Bakanlık himayesinde yapılmasını onayladığı için, Almus-Tokat Karayolunun 3 KM’lik kısmının yapım ve onarımına ilişkin talebimizi kabul ederek 2021 yılı programına aldırdığı İçin, Erbaa-GÖKAL Karayolunun yapılmayan 12 KM’lik kısmının tamamlanması konusunda desteklerini esirgemediği ve derhal yapımı gerekli görüşmeleri bizzat yapacağını ifade ettiği için, Erbaa İlçemizdeki Tarihi Boğazkesen Köprüsünün onarım ve restorasyonu konusundaki taleplerimizi kabul ederek önümüzdeki yıl bütçesine aldırıldırılmasını himaye ettiği için bir kez daha TEŞEKKÜRLERİMİZİ ilettik.

Aynı zamanda TOKAT- NİKSAR KARAYOLU inşaatı konusunda, yol yapım çalışmalarının durmuş olması nedeniyle Tokatlı hemşehrilerimizin kaygılarını Bakanımıza ilettik.

Kendisi süreci yakında takip ettiğini ve en kısa zamanda yol yapım çalışmalarına tekrar başlanacağını ifade ederek, en süratli şekilde işlemleri yürütüleceğini ifade ettiler.

Süreci hassasiyetle takip eden AK Parti Milletvekillerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bakanımıza yaptığımız ziyaret nedeniyle bizlere eşlik eden GÖKAL BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN AKBULUT ve YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHSİN YILMAZ BEY’E şükranlarımı sunuyorum."

Yorumlar