MHP'nin Adım Adım Anadolu ziyaretleri

MHP yaklaşık bir aydır “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu Temalı Yeni Çalışma Programı” çerçevesinde Türkiye’nin illerini, ilçelerini adım adım geziyor. Heyet içinde MHP divan üyeleri, milletvekilleri, MYK, MDK üyeleri bulunmaktadır.

Google Haberlere Abone ol
MHP'nin Adım Adım Anadolu ziyaretleri
29.11.2021 10:00

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

MHP yaklaşık bir aydır “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu Temalı Yeni Çalışma Programı” çerçevesinde Türkiye’nin illerini, ilçelerini adım adım geziyor. Heyet içinde MHP divan üyeleri, milletvekilleri, MYK, MDK üyeleri bulunmaktadır. Bu ziyaretlerde genel muhatap şehrin nabzını gösteren vatandaşlarımız, esnaf, sivil toplum kuruluşları, yerel medya temsilcileri olmaktadır. MHP heyetleri gittiği her yerde ilgiyle, saygıyla ve sevgiyle karşılanmaktadır.

Siz, CHP merkezli yandaş, fondaş ve yancı medyanın Cumhur İttifakı ve MHP üzerinde para ile yaptırdığı manipülasyonlara bakmayın. Halkımız gerçekten Türkiye üzerinde oynanan oyunların farkında ve CHP’nin bu oyunlarda nasıl figüranlık yaptığının bilincindedir. MHP’nin yaptığı ziyaretlerde, bu farkında ve bilincinde olma hali kendini çok net göstermektedir. Zaman zaman bu ziyaretlerde heyet içinde bulunan MHP divan üyeleri, milletvekili, MYK, MDK üyeleriyle görüşüyorum. Onlara bu ziyaretlerde halk ve sivil toplum kuruluşları tarafından nasıl karşılandıklarını, tepki alıp almadıklarını soruyorum. Hepsi de çok iyi karşılandıklarını, ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlarımızın bile meselelerine çözümü yine Cumhur İttifakı’nın bulacağını, CHP ve ortaklarının terör örgütü PKK’nın uzantılarıyla yaptıkları işbirliğine karşı vatandaşlarımızın çok öfkeli olduklarını ifade etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında ziyaretlerde bulunan MHP heyetlerinin halkla kucaklaştığı anlara dair fotoğraflara, videolara bakın kurulan güçlü bağını göreceksiniz. Bu ziyaretlerde anlamlı bir başka gelişme de MHP’nin Doğu ve Güneydoğu ziyaretlerinde yoğun ilgi görmesidir. O bölgeye ziyarette bulunan birçok MHP’li yetkiliyle görüştüm. Hepsinin ortak görüşü “Cumhur İttifakı ve MHP bu bölgede oy patlaması yapacak” şeklindedir. 2018 genel seçimlerinde ve 2019 yerel seçimlerinde MHP’nin bu bölgelerde oyunu kat kat artırması zaten bunun göstergesidir. Hatta Yalçın Doğan isimli yazar o günlerde “Asıl şaşkınlık, MHP güneydoğuda oylarını nasıl arttırdı?” sorgulamasını yapmış ve “Kürt politikasında en katı, en milliyetçi söylem MHP’den geliyor ve fakat bölgede MHP oyları artıyor!” şeklinde şaşkınlığını belirtmesi olmuştu. MHP’nin Anadolu’yu adım adım gezmesi ve gördüğü ilgi, sevgi, saygı MHP’nin omurgalı politikaları, Türkiye’nin varlığını ve geleceğini her şeyden önce gören siyaset anlayışı Türkiye’nin her yanında büyük itibar görmektedir.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı sağduyulu her vatandaşımız nazarında büyük destek bulmaktadır.

Parayla besledikleri gazetelere, televizyonlara ve anket şirketlerine “Cumhur İttifakı çöküyor, bitiyor” diye algı oluşturanlar çok yanılıyor. Türkiye ekonomik düzlüğe çıktığında bu muhalefet her şeyden önce kendi kendini bitirecektir. Çünkü istismar ettikleri en güçlü alan bu mesele üzerinde şekillenmektedir. Ama bu istismarları vatana ihanetlerinin üzerini örtmemektedir.

Adım adım Anadolu’yu gezen MHP’yi iyi takip edin, bu dediklerimizi daha iyi anlayacaksınız…

Yorumlar