Mucize Doktor 16. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı | Nazlı’ya beklenmedik talip çıktı

Son bölümünde izleyenlerine duygusal anlar yaşatan Mucize Doktor'un 16. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nazlı Ali Vefa'ya olan hisleriyle yüzleşmeye çalışırken, çıkan beklenmedik talibi, olayların daha da karmaşıklaşmasına neden oluyor. İşte, Mucize Doktorun yeni fragmanı ve diğer detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Mucize Doktor 16. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı | Nazlı’ya beklenmedik talip çıktı
26.12.2019 14:19

Fox TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizi Mucize Doktor 26 Aralık Perşembe akşamı 16. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yayınlanan 2. fragmanda, Ali Vefa, Nazlı'nın soğuk davranışlarından ötürü acı çekerken, diğer yandan,  Ferman'dan ayrılma kararı alan Beliz, bu kararını hayata geçirmekte zorlandığı görülüyor. Peki, Mucize Doktor  yeni ölümde başka neer olacak. İşte,  16. bölüm fragmanları ve yeni bölüm ile ilgili merak edilenler...

MUCİZE DOKTOR 16. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

 Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.

MUCİZE DOKTOR 16. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 16. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Berhayat Hastanesi’nde iki yenilik vardır. İlki; Kıvılcım’ın hazırlıklarını Beliz’den gizli yürüttüğü bağış gecesinin balosu sonunda gelip çatmıştır. İkincisi; özel bir vakada uzmanlık sunmak için hastaneye gelen Doktor Ela’dır. Ali, yabancı insanların arasına girmekten çekinir ve baloya gelmek istemez. Ama Kıvılcım’ın planı uyarınca Tanju, Ali’yi baloya gelmeye zorlar.

Diğer tarafta Doktor Ela ve Ferman tedavisini üstlendikleri vakayla ilgili çabucak fikir ayrılığına düşerler ve aralarında rekabet başlar. Balo gecesinin hazırlıkları doludizgin sürerken hastane ahalisi geceye birlikte gidebilecekleri birini arar; aşıklar yüzleşir, kimi kalpler kırılır. Ve bütün o karmaşanın tam ortasında Ali, abisinin neşterini kaybeder. Balo gecesinde gizli bir tehlike onu beklemektedir ve Ali’nin neşteri olmadan bunu atlatması imkansızdır.

 

Yorumlar