Mucize Doktor 60. Bölüm canlı izle! Ali riskli ameliyata giriyor

Fox TV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Mucize Doktor dizisi Perşembe akşamları izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni bölümde, önce Nazlı’yla evlilik kararı, sonra uzmanlık sınavı derken her şey üst üste gelmiş ve Ali köşeye sıkışmıştır. Mucize Doktor yeni bölüm izlemek için ayrıntılar haberde..

Google Haberlere Abone ol
Mucize Doktor 60. Bölüm canlı izle! Ali riskli ameliyata giriyor
29.04.2021 18:07


Dizi severlerin ilgiyle takip ettiği Mucize Doktor 60. yeni bölümüyle bu akşam seyircisi ile buluşuyor. Reyting tablolarında üst sırlarda yer almayı başaran Mucize Doktor yeni bölümde,  Muhsin babasının ameliyatını Ali’nin yapmasını ister. Hem de uzmanlık kurulunun gözleri önünde! Seyirciler ise Mucize Doktor 60. Bölüm canlı izle seçenekleri haberin devamında.

MUCİZE DOKTOR 60. BÖLÜM CANLI İZLE

MUCİZE DOKTOR 60. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Önce Nazlı’yla evlilik kararı, sonra uzmanlık sınavı derken her şey üst üste gelmiş ve Ali köşeye sıkışmıştır. En kötüsü de Ali daha Nazlı’ya yüzük bile almamıştır! Bu sırada Muhsin’in bambaşka bir derdi vardır. O da babasıdır. Oğluyla hep problemli bir ilişkisi olan babanın riskli bir ameliyata girmesi gerekmektedir. Muhsin babasının ameliyatını Ali’nin yapmasını ister. Hem de uzmanlık kurulunun gözleri önünde! Ali bütün bu ani değişimlerle baş edebilecek midir?

MUCİZE DOKTOR 59. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk’un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali’yle çalışamayacakları için mutsuzdur.

Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin’in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı’nın yaklaşan doğum günüdür.

Ali, doğum gününde kendi sürprizini yapacaktır. Diğer taraftan Ferman, Ali’yi Muhsin’den korumanın alışılmadık bir yolunu bulur.

Yorumlar