Müge Anlı kimdir, evli mi? Müge Anlı kaç yaşında, nereli, çocuğu var mı?

Ekranların en çok sevilen sunucularından biri olan Müge Anlı, yine karmaşık olayları çözmeye devam ediyor. Seyircinin güvendiğini isimler arasında yer alan ünlü sunucunun hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Müge Anlı kimdir, evli mi? Müge Anlı kaç yaşında, nereli, çocuğu var mı? İşte Müge Anlı'nın biyografisi...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı kimdir, evli mi? Müge Anlı kaç yaşında, nereli, çocuğu var mı?

Yaklaşık 20 yıldır ekranda seyircinin karşısında olan Müge Anlı yeni sezonda sırlı olayları çözmek için çabalıyor. Konu ve konuklarıyla sosyal medyada gündem olan ünlü sunucu Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başlayan Müge Anlı kimdir, evli mi? Müge Anlı kaç yaşında, nereli, çocuğu var mı? sorularına yanıt aranıyor.

MÜGE ANLI KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973'te İstanbul'da dünyaya geldi.

Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

Müge Anlı, 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi.

2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu.

Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

Müge Anlı, 1999'da evlendiği gazeteci Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Yorumlar