Mum gibi erimenizi sağlayacak! Bu kür aç kalmadan 1 haftada 3 kilo verdiriyor

Kilo verememek çoğu kişinin ortak derdi. Ne diyetler ne sporlar işe yaramayan bir çok farklı yöntem… Kilo vermenin başlıca kuralı olan kalori açığını yaratamayınca zayıflamak neredeyse imkansız hale geliyor. Sizin için hazırladığımız bu kür ise iştahınızı kapatıp aynı anda metabolizmanızı da hızlandırıyor. İster yakın zamanda çıkacağınız tatil için kilo vermek istiyor olun isterseniz daha sağlıklı olmak için, bu kür size 1 haftada 3 kilo verdirecek.

Mum gibi erimenizi sağlayacak! Bu kür aç kalmadan 1 haftada 3 kilo verdiriyor - Sayfa 1

Bu tarifin yanında beslenme düzeninizde yapacağınız değişiklikler, verdiğiniz kilonun kalıcı olmasını sağlayacağı gibi uygulamaya devam ettiğiniz sürede de kilo vermeye devam etmenizi sağlayacak.

Mum gibi erimenizi sağlayacak! Bu kür aç kalmadan 1 haftada 3 kilo verdiriyor - Sayfa 2

ZAYIFLATAN KÜR TARİFİ

Bu kürü günlük olarak her sabah uyanınca ya da gece yatmadan önce tüketmeniz önerilmektedir. İştahınızı kesmekle kalmayıp metabolizmanızı da hızlandıracak ve tatlı isteğinizin de önüne geçecektir.

Mum gibi erimenizi sağlayacak! Bu kür aç kalmadan 1 haftada 3 kilo verdiriyor - Sayfa 3

Malzemeler;

1 çay kaşığı tarçın

Yarım çay kaşığı zencefil

2 adet tane karanfil

1 bardak su

1 çay kaşığı bal (isteğe bağlı)

Mum gibi erimenizi sağlayacak! Bu kür aç kalmadan 1 haftada 3 kilo verdiriyor - Sayfa 4

Yapılışı;

Tarçını, zencefili bir kabın içerisinde karıştırın. Ardından kaynamış 1 bardak suyun içerisine katın ve karanfilleri de bu karışıma ekleyin. 5 dakika kadar demlenmesini bekleyip süzerek tüketin. Eğer tadı sizin için acı olursa içerisine az miktarda bal ekleyebilirsiniz. Bu tarif kan şekerinizi düzenleyeceği için tatlı ihtiyacınızı da kesecek ve gün içerisinde diyetin getirdiği zorlukları yaşamamanızı sağlayacak.