Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a sert sözler: TV'lere çıkıp ağlıyorsun

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kasımpaşa maçının ardından basın mensuplarına konuştu ve Ali Koç'un son açıklamalarına sert yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a sert sözler: TV'lere çıkıp ağlıyorsun
09.02.2020 22:15

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kasımpaşa maçı sonrasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına cevap verdi.

İşte Mustafa Cengiz'in açıklamaları;

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Kasımpaşa, tüm takımlar... Kardeşimiz, dayımız, eniştemiz... Sadece renkler bizi ayırt ediyor, biz düşman değiliz. Tüm söylemlerimizde, toplumun deşarjı olması gereken futbolu nefret haline getirmeyelim. İnsanları kendi başarısızlıklarımız için, sokağa dökme anlamına gelecek söylemlerden kaçınalım.

"TV'lere çıkıp ağlıyorsun"

Başka bir şey onu ağlatmasın. Hem gülüyorsunuz, hem de her gün TV'lerce çıkıp ağlıyorsun. Geçen yıl Kasım ayında Rusya'daydık, 1 saat önce 17 kulüp adına, sadece 8 kulübün imzaladığı bir bildiri yayınlandı. Bunu imzalayan başrollerden birinin hakemlerden şikayet etmesini anlamıyorum. Hakemler de insandır, hata yapabilir derken, hakemler melek mi oldu?

"Kadıköy'e kazanmaya gidiyoruz"

Ben Kadıköy'e kazanmaya gidiyorum, dostça, eşit, adil... Bizim lehimize de hakem hatası istemiyoruz, bizim karakterimizde bu var. Samimi söylüyorum. Biz orada yenebiliriz, 6-0 yenildik, onu da TV programı yaptılar.

Ali Koç'a cevap!

Ben her yerde TV programına çıkmaya hazırım. Bazı başkanlar, televizyona çıkmayı çok seviyor. Neredeyse haber bültenlerini de sunacaklar. Dikkat edin elinizden mesleğinizi almasınlar.

Yorumlar