Neredeyse ev değerinde! Konser fiyatı dudak uçuklattı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 6 Ağustos'ta Antalya'da konser verecek. Antalya'da 3 gece geçirecek olan ABD'li şarkıcı, kurşun geçirmez camlı bir villada kalacak. Lopez'i locada dinlemenin bedeli ise dudak uçuklattı.

Neredeyse ev değerinde! Konser fiyatı dudak uçuklattı!
07.07.2019 15:04

ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, 'It's My Party' turnesi kapsamında 7 yıl aradan sonra Türkiye'ye gelecek. Lopez, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek'teki Regnum Carya Otel'de 6 Ağustos'ta sahne alacak. Konser bilet fiyatları açıklanan Lopez'i locada izlemenin bedeli ise 25 bin euroya yükseldi.

KURŞUN GEÇİRMEZ CAMLI VİLLADA KALACAK

2 saat sahnede olması beklenen sanatçının ekibi konser öncesi otele gelerek incelemelerde bulundu. Ekibin onay vermesiyle otel yönetimi ve şarkıcı kontrat imzaladı. Antalya'da 3 gece geçirecek olan Lopez; 5 yatak odası, özel havuzu ve helikopter pisti bulunan kurşun geçirmez camla kaplı 3 katlı villada kalacak.

LOCADAN İZLEMEK 158 BİN TL

Jennifer Lopez'in konser bilet fiyatı ise dikkati çekti. Sanatçıyı ayakta dinlemek isteyenler, satışa çıktığı ilk günlerde avantajlı dönemde 2 bin liradan bilet satın aldı. Konsere 1 ay kala az sayıda kalan bileti satın almak isteyen Jennifer Lopez hayranları, sanatçıyı ayakta dinlemek için 7 bin lirayı gözden çıkaracak. Sanatçıyı locadan izlemek için ayrılan 28 locadan ise son birkaçı kaldı. Biletin satışa sunulduğu ilk günlerde 20 bin euro olan loca fiyatları, şu an 25 bin euroya yani 158 bin TL'ye yükseldi.

Yorumlar