O Ses Türkiye bitiyor mu, final mi yapacak? O Ses Türkiye final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı

TV 8'in sevilen programı O Ses Türkiye final mi yapıyor? sorusuna cevap aranıyor. O Ses Türkiye final yapacak iddialarının ardından TV8'in sahibi Acun Ilıcalı iddialara cevap verdi. O Ses Türkiye'nin final yapacak iddiaları hakkında Ilıcalı net konuştu. Acun Ilıcalı aynı zamanda jüri üyesi Hadise hakkında da açıklamalarda bulundu? Peki O Ses Türkiye bitti mi, final mi yapıyor?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
O Ses Türkiye bitiyor mu, final mi yapacak? O Ses Türkiye final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı

O Ses Türkiye final mı yapıyor, final mi yapacak? en çok merak edilen sorurlardan. TV 8'in reyting rekorları kıran programı O Ses Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye bitiyor iddiaları hakkında net konuştu. Peki O Ses Türkiye bitecek mi? İşte güncel açıklama...

O SES TÜRKİYE FİNAL Mİ YAPACAK? ACUN ILICALI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Murat Boz Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için final yapacağı iddia edilmişti.

Acun Ilıcalı'dan iddialara yanıt gecikmedi. Acun Ilıcalı, "Saçma bir haber. Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktu. Delinin biri kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor. Jürimden aşırı mutluyum, programı da severek yapıyorum." dedi.

O Ses Türkiye

"HADİSE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

Hadise'nin jüri kadrosunda olmamasından dolayı reytinglerde düşüş yaşandığı iddiası üzerine de konuşan Ilıcalı, "Hadise'yi çok seviyorum. O Ses Rap'te var zaten" dedi.

'O SES TÜRKİYE' JÜRİLERİ

Sevilen yarışmada daha önce; Mustafa Sandal, Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz, Sibel Can, Hülya Avşar, MFÖ'den Mazhar Alanson ve Özkan Uğur da görev yapmıştı.

 

Yorumlar