Öfkeli Aşıklar filmi oyuncuları kimler? İşte Öfkeli Aşıklar filmi oyuncu kadrosu ve IMDB puanı

Öfkeli Aşıklar filmi bu akşam ekranlara geliyor. Yabancı film meraklılarının radarına giren dram/romantik türdeki filmde başarılı isimler oynuyor. Öfkeli Aşıklar filmi oyuncuları Joan Allen, Kevin Costner, Erika Christensen gibi isimlerden oluşuyor. Öfkeli Aşıklar filmi konusu nedir? bir diğer merak konusu.

Google Haberlere Abone ol
Öfkeli Aşıklar filmi oyuncuları kimler? İşte Öfkeli Aşıklar filmi oyuncu kadrosu ve IMDB puanı
01.05.2021 17:20

Öfkeli Aşıklar filmi Show TV'de ekranlara geliyor. 2005 yılında vizyona giren Öfkeli Aşıklar filmi bugünkü yayın akışında kendine yer buldu. Öfkeli Aşıklar filmi oyuncuları ile dikkat çekiyor. Öfkeli Aşıklar filmi dram/romantik türü bir film. 

ÖFKELİ AŞIKLAR KONUSU

Filmde Terry Wolfmeyer, kocasının kendisini terk edişinin ardından dört kızı ile beraber yaşamakta olan bir kadındır. İçinde bulunduğu mutsuzluğa dair en büyük avunma yöntemini içkiye sığınmakta bulmuştur. Bu sırada yaşadığı sorunlarda ona destek veren komşusu Denny'e karşı duygular beslemeye başlar. Aralarındaki bağ giderek romantik bir boyuta taşınırken, kızlarının sorunları da ayyuka çıkar. Bu romantik ilişkiden de etkilenmektedirler. Terry için hayat giderek daha çetrefilli bir hal almaya başlayacaktır.

Öfkeli aşıklar filmi konusu

ÖFKELİ AŞIKLAR OYUNCU KADROSU

Joan Allen

Kevin Costner

Erika Christensen

Keri Russell

Alicia Witt

Evan Rachel Wood

Mike Binder

Tom Harper

Danny Webb

ÖFKELİ AŞIKLAR IMDB PUANI

Sinemaseverlerin ilgiyle takip ettiği film IMDB'den 6.8 puan alarak başarılı filmler arasına adını yazdırdı. 2005 yapımı filmin süresi ise 1 saat 58 dakika.

Yorumlar