Öldürme Arzusu filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Öldürme Arzusu filmi ne zaman çekildi?

Dünyaca ünlü aktör Bruce Willisi başrolünde oynadığı Öldürme Arzusu filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Aksiyon, suç, dram türündeki Öldürme Arzusu filmi ABD menşeili bir yapımı olan filmin orijinal ismi Death Wish olan Öldürme Arzusu filminin konusu ve oyuncuları hakkındaki bilgiler merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Öldürme Arzusu filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Öldürme Arzusu filmi ne zaman çekildi?
13.10.2021 18:08

Bruce Willis'in başrolünde yer aldığı Öldürme Arzusu filmi yeniden Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Yabancı film severlerin beğenisini kazanan yapımla ilgili bazı bilgiler merak ediliyor. Yönetmenliğini Eli Roth'un üstlendiği filmin senaryosunu Joe Carnahan ve Brian Garfield kaleme aldı. Peki, Öldürme Arzusu filmi ne zaman çekildi? İşte ayrıntılar.

ÖLDÜRME ARZUSU FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Başarılı bir travma cerrahı olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren adam için bu düzen bir trajedi ile değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır...

ÖLDÜRME ARZUSU FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ, OYUNCULARI KİMLER?

16 Mart 2018'de vizyona giren Öldürme Arzusu filminde şu oyuncular rol aldı:

Bruce Willis,

Vincent D'Onofrio,

Elisabeth Shue,

Jack Kesy,

Kirby Bliss Blanton

 

Yorumlar