Elvis Presley hologram gösterisi: Rock'n roll'un kralı geri dönüyor.

Rock'n Roll tarihinin efsane ismi Elvis Presley, 2024'te "Elvis Evolution" adlı hologram gösterisiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. İlk olarak kasım ayında Londra'da sahnelenecek olan gösteri, daha sonra Las Vegas, Tokyo ve Berlin'i sallayacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Aphrodisias projelerine 1 milyar 750 milyon bütçe ayırdık Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Aphrodisias projelerine 1 milyar 750 milyon bütçe ayırdık

YENİ NESİL KONSER DENEYİMİ: "ELVİS EVOLUTİON"

"Elvis Evolution" adını taşıyan gösteri, izleyenleri alıp götüren bir konser deneyimi vadediyor. Presley'in binlerce kişisel fotoğrafı ve videosu, yapay zeka ve hologram teknolojisiyle sahneye taşınarak efsanenin kariyerini ve mirasını yansıtacak.

LAYERED REALITY'DEN YENİLİK: ANDREW MCGUINNESS AÇIKLADI

Layered Reality'nin kurucusu ve CEO'su Andrew McGuinness, "Elvis Evolution" için "Bu, müzik efsanesi Elvis Presley'e yeni nesil bir övgüdür. Elvis dünya çapında süperstar statüsünü koruyor ve insanlar artık sadece izlemekle yetinmiyor; onun bir parçası olmak istiyorlar" dedi.

TAYLOR SWİFT'TEN REKOR: ELVİS PRESLEY'NİN TAHTINA OTURDU!

Taylor Swift, eski albümünü "1989 - Taylor's Version" adıyla tekrar kaydederek Rock'n Roll efsanesi Elvis Presley'nin rekorunu kırdı. Swift, albümüyle "1. sırada en uzun süre kalan şarkıcı" olarak tarihe geçti.

PRESLEY'IN MİRASI: SOFİA COPPOLA İMZALI PRİSCİLLA FİLMİYLE GÜNDEMDE

Elvis Presley'nin hayatını konu alan Sofia Coppola imzalı "Priscilla" filmiyle son olarak gündeme gelen efsane, hologram gösterisiyle unutulmaz bir geri dönüş yapacak.

Editör: Ferhat Erdemir