Omar Elabdellaoui'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Yeni yıl kutlaması sırasında elindeki havai fişeğin patlaması sonucu yaralanan Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui'nin sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, şu ana kadarki tüm gelişmelerin olumlu yönde ilerlediği ve Omar'ın sol gözünün görmesinde artış, sağ gözünde de toparlanma olduğu belirtildi.

Google Haberlere Abone ol
Omar Elabdellaoui'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama
02.01.2021 17:20

Yeni yıl kutlaması sırasında elindeki havai fişeğin patlaması sonucu yaralanan ve tedavisi süren Omar Elabdellaoui ile ilgili hastaneden yeni bir açıklama yapıldı.

''TÜM GELİŞMELER OLUMLU YÖNDE''

Futbolcunun doktoru Vedat Kaya oyuncunun son durumuyla ilgili şunları söyledi:
 
''Cerrahi müdahale yılbaşı gecesi başladı. Saat 5'e doğru bitti. Sonrasında gerekli medikal tedaviye başladık. Bugün de ilk gördüğümüzde planladığımız ve bilgilendirdiğimiz şekilde bir müdahalede bulunduk. Görsel rehabilitasyonu için düşündüğümüz bir adım daha var ama bunlar değişebilir. Şu ana kadarki tüm gelişmeler olumlu yönde. Görme olarak sol gözde artış var. Sağ gözde de toparlanma var.''

ALBAYRAK: YILBAŞINA HASTANEDE OMAR'IN BAŞINDA GİRDİK

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da hastane önünde açıklama yaptı. Albayrak "Yılbaşına hastanede Omar'ın başında girdik. Sağlık Bakanımız aradı; kendilerini doktor beyle görüştürdüm. Çok geniş bilgiler aldı sayın Bakanım. Kendileri yakından ilgileniyor, olayı yakından takip ediyor. Omar servise çıktı. Sağlık durumuyla ilgili doktor bey açıklama yaptı. Kulübüm, şahsım ve camiam adına bakanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar