Ömer Danış kimdir, nerelidir? Ömer Danış kaç yaşında evli midir?

Müzikseverler her hafta olduğu gibi İbo Show'un yeni bölümüne kilitlendi. İbo Show'a bu hafta fantezi müzik yorumcusu ve besteci Ömer Danış konuk oluyor. Hakkında ise Ömer Danış kimdir, nereli kaç yaşında? gibi detaylar merak ediliyor. Besteci Ömer Danış'ın birçok albümü bulunmakta.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Ömer Danış kimdir, nerelidir? Ömer Danış kaç yaşında evli midir?

İbo Show'da bu akşam besteci Ömer Danış şarkılarını seslendirecek. Diğer konuklarda olduğu gibi ünlü besteci Ömer Danış hakkında da detaylar merak ediliyor. Ömer Danış 2021 yılı itibari ile 53 yaşında. Peki ünlü besteci Ömer Danış kimdir? Ömer Danış kaç yaşındadır? İşte hakkıdan merak edilenler...

ÖMER DANIŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Ömer Danış, 1968 yılında Elazığ'da dünyaya geldi. Fantezi müzik yorumcusu ve bestecisi olan Ömer Danış, müzikle 1980 yılında Elâzığ'da tanıştı.

"Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar", "Kurtlar Sofrası", "Ömer Danış 98", "Şerefsiz" adlı toplam dört adet solo albümleriyle müzikseverlerle buluştur. Ömer Danış, 2001 yılında beşinci albümü olan "Ağlama Gözbebeğim'i" sevenlerinin beğenisine sundu. 12 parçanın bulunduğu albümde Aşkın Tuna, Edip Önder, Selahattin Sarıkaya ve sanatçının kendi besteleri bulunuyor. Yönetmenlik deneyimi de olan Ömer Danış, ilk klibini albümle aynı adı taşıyan parçası Ağlama Gözbebeğim adlı parçaya çekti.

Ömer Danış kimdir

ÖMER DANIŞ EVLİ Mİ?

Ömer Danış'ın evli olup olmadığı bilinmemektedir. 

ÖMER DANIŞ ALBÜMLERİ

1994: Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar

1995: Tutsak Kurtlar Sofrası

1998: Ömer Danış 98

1999: Şerefsiz

2001: Ağlama Gözbebeğim

2004: Şimdi Ben

2006: Gidiyorum Şehir Duvarları

2012: Kırgın & Çakal

2014: Ağlıyorsun

Yorumlar