On Numara çekiliş sonuçları öğren! On Numara 4 Haziran çekiliş sonuçları kazandıran numaralar

4 Haziran On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında düzenlenen On Numara çekilişi 4 Haziran sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. On Numara çekilişi için bilet alan vatandaşların merakla beklediği sonuçları Milli Piyango Online resmi internet adresinde erişime açıldı.

Google Haberlere Abone ol
On Numara çekiliş sonuçları öğren! On Numara 4 Haziran çekiliş sonuçları kazandıran numaralar
04.06.2021 23:26

On Numara sonuçları için geri sayım sona erdi. On Numara çekilişi ile büyük ikramiye bu akşam sahibini aradı. Sisal Şans tarafından noter huzurunda düzenlenen On Numara canlı çekilişinin hemen ardından 4 Haziran On Numara sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da erişime açıldı. On Numara kuponu hazırlayan şans oyunu tutkunlarının gözü şimdi On Numara çekiliş sonuçlarında. İşte, 4 Haziran On Numara sonuç sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları hakkında ayrıntılı bilgiler.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ - 4 HAZİRAN 2021

2 - 4 - 5 - 11 - 15 - 19 - 25 - 29 - 32 - 33 - 40 - 47 - 50 - 53 - 56 - 58 - 62 - 65 - 67 - 70 - 77 - 78

Haftanın son On Numara çekilişi 4 Haziran tarihinde yani bu akşam saat 20.00'de başladı. Çekilişin hemen ardından www.millipiyangoonline.com adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL'dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, 1 ila 80 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilen yirmi iki rakamdan oluşur. Her çekilişte, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden yirmi iki adet rakam çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

 

Etiketler On Numara
Yorumlar