Oradan geçenler telefona sarıldı! Görenler büyülendi...

Sakarya'da yüzlerce sığırcık, kent üzerindeki danslarıyla vatandaşların ilgi odağı oldu. Sakarya kent merkezinde...

Oradan geçenler telefona sarıldı! Görenler büyülendi... - Sayfa 1

Sakarya'da yüzlerce sığırcık, kent üzerindeki danslarıyla vatandaşların ilgi odağı oldu. Sakarya kent merkezinde sığırcık kuşları, gökyüzündeki danslarıyla adeta bir görsel şölen sundu.

1 5
Oradan geçenler telefona sarıldı! Görenler büyülendi... - Sayfa 2

Akşam saatlerinde kent merkezine akın eden yüzlerce sığırcık kuşunun gökyüzünde aynı anda kanat çırpması izleyenlerin dikkatini çekti. Farklı şekiller oluşturarak zaman zaman ayrılıp tekrar birleşen kuşların kent merkezinin farklı bölgelerine giderek dans edercesine uçması vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

2 5
Oradan geçenler telefona sarıldı! Görenler büyülendi... - Sayfa 3

Kuşların görsel şölenine şahit olan vatandaşların bazıları bu anı ölümsüzleştirmek için cep telefonlarına kaydetti. Atatürk Bulvarı'ndaki ağaçların dallarına tüneyen sığırcıklar, çıkardıkları seslerle de dikkatleri üzerlerine toplamayı başardı.

3 5
Oradan geçenler telefona sarıldı! Görenler büyülendi... - Sayfa 4

Sığırcıkların dakikalarca süren etkileyici gösterisini izleyen vatandaşlardan Erdal Sarıbuğa, kuşların güzel görüntüler sergilediğini söyledi. Son zamanlarda sosyal medyada bu tür görüntüleri çok izlediğini belirten Sarıbuğa, "Görüntüler benim de hoşuma gidince sosyal medyaya koymak için çekim yaptım. Güzel görüntüler." diye konuştu.

4 5