Otomobil markaları peş peşe kampanya başlattı

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2019 yılı ilk dört ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 47,97 azalarak 119 bin adet olarak gerçekleşirken, otomobil firmaları ise satışlarda yaşanan gerilemenin önüne geçmek için ÖTV ve hurda teşviklerinin de yer aldığı mayıs ayı kampanyalarını devreye aldı.

Otomobil markaları peş peşe kampanya başlattı - Sayfa 1

Araç satışlarında istenilen seviyelere ulaşmak isteyen otomobil firmaları araç alacakları cazip kampanyalarla showroomlara çekmeye çalışıyor. Bu kapsamda Dacia, Renault, Honda, Toyota, Hyundai ve Nissan mayıs ayı kampanyalarını devreye aldı.


1 16
Otomobil markaları peş peşe kampanya başlattı - Sayfa 2

6 markanın açıkladığı kampanyalar çerçevesinde araç alacaklara ÖTV ve hurda teşviki ile cazip fiyatlarla alım fırsatı sunuluyor.


2 16
Otomobil markaları peş peşe kampanya başlattı - Sayfa 3

Kampanyalar kapsamında sıfır araç alımlarına yönelik farklı vade seçenekleri, fiyatlarda indirim ve belli vadelere yönelik sıfır faiz de uygulanıyor.


3 16
Otomobil markaları peş peşe kampanya başlattı - Sayfa 4

Dacia’nın Mayıs ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde artan ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor. Kampanya kapsamında Dacia Sandero günlük 39,90TL, Dokker günlük 49.90TL ve Duster günlük 59.90TL gibi ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Artan ödeme seçeneği ile yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşteriler, yüzde 1,89 faiz oranı bulunuyor.


4 16