Payitaht Abdülhamid 101. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı |“Bir gecede sarayınızı başınıza yıkarız”

Cuma akşamları hayranlarını TRT1 ekranlarına kilitleyen Payitaht Abdülhamid’in merakla beklenen 101. Yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Düşmanları Payitaht’ı yıkma çabaları sürerken, Abdülhamid onlara gereken cevabı veriyor:“Bir gecede sarayınızı başınıza yıkarız”

Payitaht Abdülhamid 101. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı |“Bir gecede sarayınızı başınıza yıkarız”
20.12.2019 15:41

Payitaht Abdülhamid 101. Bölümde, Halil Halid ölümle burun buruna gelirken, Zalman Abdülhamid’i Prens’in katili olarak göstermek için çaba harcıyor. Cemile’nin mektuplarını okuyan Bidar ise, her şeyi Abdülhamid’e anlatmakta kararlı. İşte, yeni bölümle ilgili ipuçları veren Payitaht Abdülhamid 101. yeni bölüm 2. Fragmanı ve diğer ayrıntılar…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 101. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid, tutuklattığı Karaso’dan perde arkasındaki düşmanını öğrenmeye çalışırken, Zalman ise sorgudaki Karaso’nun ağzını kapatmanın yollarını arar… Karaso Abdülhamid’e Bulgar Prensini hedef gösterir. Abdülhamid Prensi Payitaht’a çağırırken,  Zalman’ın planı Prens’in suikasta uğraması, ve mesulünün Abdülhamid olmasıdır.

Cemile Bidar’ın mektuplarını okuduğunu öğrenince deliye döner. Bidar ise Abdülhamid’e her şeyi anlatmaya kararlıdır.  Blavatsky Ezoterik örgüt başlarını İstanbul’a davet ederek, kutsal emanetlere sahip olacaklarını, dünyayı birlikte yöneteceklerini açıklayacaktır.

Mehmet’le Paris’e gitme niyetinde olan Gülcemal’e Blavatsky’nin dehşet verici cezası ne olacak? Kocasıyla buluşmaya giden Cemile Sultan’ı ve konakta kazıya başlamış olan Blavatsky’yi bekleyen kötü sürprizler nedir? 

Namlunun ucundaki Halil Halid ölecek mi? Zalman’ın suikast planına dahil ettiği Halil Halid’in ekibini nasıl bir tertip beklemekte?
Zalman planında başarılı olup Abdülhamid’i Prens’in katili olarak göstermeyi başarabilecek mi?
 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 101. BÖLÜM 1. FRAGMAN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 101. BÖLÜM 2. FRAGMAN
 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 100. BÖLÜM ÖZETİ

Çete lideri olarak Abdülhamid’in karşısına Mahmut Paşa çıkmıştır. Abdülhamid yine de temkinli davranır. Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar. 
 
Tahsin Paşa’nın hastalığı Abdülhamid’I çok üzer. Dostunu iyileştirmesi için Avrupa’dan bir hekim getirtir. Sabahattin sonunda istediği  belgeyi ele geçirir. Zülüflü bununla artık Abdülhamid’e sırt çevirecektir. Abdülhamid bir türlü gerçek yüzünü göstermeyen düşmanını tanımak için bir tertip yapar. Tertip sonunda tutuklanan kim olacaktır?

Abdülhamid Halil Halid’in istihbaratıyla tekkeyi bombalanmaktan kurtarır. Çetecilerin de cezasını verir. Halil Halid’in hain olduğunu ispatlamaya çalışan Naip sonunda aradığı delili bulur. Ferdinand’a söyleyecektir. Halil Halid’in yapacağı çok fazla bir şey kalmamıştır. Acaba kendisini kurtarmayı başarabilecek midir?

Mehmet Blavatsky’nin ilaç verdiği atıyla kendisini bekleyen korkunç sona doğru gitmiştir. Blavatsky zeki bir planla Cemile’den konağın anahtarını alır. Çemberlitaş’taki kutsal Ahit sandığına ulaşmak için konağın bodrum katından tünel kazdırmaya başlar.  Cemile’nin tuhaf hallerinden şüphelenen Bidar, ne olduğunu çözmeye çalışırken, Cemile’nin kocasından gelen mektup, Bidar’ın eline geçer. Bidar, Cemile’nin öldü bilinen kocasıyla haberleştiğini öğrenince ne yapacaktır? 

 

Yorumlar