Payitaht Abdülhamid 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Abdülhamid Zalman’ın oyunu bozabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid her hafta olduğu gibi 102. yeni bölümle de nefesleri kesecek. Son bölümde, Zalman, Abdülhamid’i prensin katili olarak göstermeye çalışmıştı. Yeni bölümde ise, Abdülhamid, Zalman’ın oyunlarını bozarak silah ihalesini almaya çalışıyor. İşte, yeni bölümle ilgili ipuçları veren Payitaht Abdülhamid 102. yeni bölüm 2. fragmanı ve diğer detaylar…

Payitaht Abdülhamid 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Abdülhamid Zalman’ın oyunu bozabilecek mi?
27.12.2019 16:08

TRT1 ekranlarının tarihi konu alan dizisi Payitaht Abdülhamid’in 102. yeni bölüm fragmanı yaşanacak pek çok heyecan verisi olayın haberini veriyor. Ölümden dönen Halil Halid, Zalman’ın gerçek kimliğini öğrenmeye çok yaklaşmışken, diğer tarafta, Zalman Osmanlı’nın silah alımına mani oluyor. Haberimizde, Payitaht Abdülhamid 102. yeni bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilen detayları bulabilirsiniz…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 102. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid Ferdinand’a düzenlenen suikastı Osmanlı hafiyelerinin üzerine kalmaktan kurtarır. Ferdinand Zalman’la görüşür. Amaçları güç birliği yapıp Abdülhamid’i alt etmektir. Ama Abdülhamid’in elinde Ferdinand’ı tahtından edecek bir belge vardır. Zalman Ferdinand’ı kurtarmak için belgeyi ele geçirmeye çalışır. Tahsin Paşa’nın hastalığı nükseder, Tahsin Paşa yatağa düşer. Zalman Osmanlı’nın silah alımına da mani olur. Ferdinand’a silahları aldırıp Osmanlı’nın itibarını yerle bir edecektir. Silahların parası maden işletmeciliği yapmak isteyen bir Fransız tüccardan alınacaktır. Abdülhamid bunu öğrenir. Fransız tüccarı köşeye sıkıştırıp madenler için ihale açtırır.

Halil Halid Abdülhamid’in payitahttaki düşmanını öğrenmek için Ferdinand’ın peşindedir. Ferdinand Zalman ile görüşürken Halil Halid baskın yapar. Cemile kocasının hayatından umudunu kesmişken, onu yeniden heveslendirecek bir gelişme olur. Bu arada Blavatsky konağı satın alamayınca eski planı gündeme gelir. Gülcemal Mehmet’le evlenecektir! Hem de hemen! Bidar ve Cemile aşevi olma hazırlığındaki konağı denetlemeye giderler ve alt katı görmek isterler. Aşağıda ahit sandığına açılan tüneli görmek üzerelerken, Anna ve Balavatsky nefeslerini tutarlar, Blavatsky silahını çeker. Silah kimin ölümüne neden olacaktır? İhaleyi kim kazanacak, Abdülhamid Zalman’ın oyunu bozabilecek midir? Abdülhamid’in getirttiği hekim Tahsin Paşa’yı iyileştirebilecek midir? Halil Halid Zalman’ın gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek midir? 

 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 102. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 102. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülhamid, tutuklattığı Karaso’dan perde arkasındaki düşmanını öğrenmeye çalışırken, Zalman ise sorgudaki Karaso’nun ağzını kapatmanın yollarını arar… Karaso Abdülhamid’e Bulgar Prensini hedef gösterir. Abdülhamid Prensi Payitaht’a çağırırken,  Zalman’ın planı Prens’in suikasta uğraması, ve mesulünün Abdülhamid olmasıdır.


Cemile Bidar’ın mektuplarını okuduğunu öğrenince deliye döner. Bidar ise Abdülhamid’e her şeyi anlatmaya kararlıdır.  Blavatsky Ezoterik örgüt başlarını İstanbul’a davet ederek, kutsal emanetlere sahip olacaklarını, dünyayı birlikte yöneteceklerini açıklayacaktır.
Mehmet’le Paris’e gitme niyetinde olan Gülcemal’e Blavatsky’nin dehşet verici cezası ne olacak? Kocasıyla buluşmaya giden Cemile Sultan’ı ve konakta kazıya başlamış olan Blavatsky’yi bekleyen kötü sürprizler nedir? 
 

Namlunun ucundaki Halil Halid ölecek mi? Zalman’ın suikast planına dahil ettiği Halil Halid’in ekibini nasıl bir tertip beklemekte?
Zalman planında başarılı olup Abdülhamid’i Prens’in katili olarak göstermeyi başarabilecek mi?

Yorumlar