PİS KOKAN DÜŞÜNCELER!

Terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık adına kurulan HEP, DEP, ÖZDEP, HADEP, DEHAP, DTP, BDP gibi partilerin tamamıDevletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü bozma amacını taşımak”“yasadışı eylemlerin odağı haline gelmek”“Türk ve Kürt halklarının gönüllü birlikteliğini hedeflemek”, PKK’ya yardım yataklık etmek” vb. gerekçelerle kapatılmıştı. PKK’nın en popüler partisi HDP’nin kapatılma davası da hala bekliyor. Nedense Anayasa Mahkemesi HDP konusunda hala ayak sürüyor? Kapatma davası olan HDP gibi bölücü bir partiye Yargıtay’ın bloke koymasına rağmen 400 milyon 228 bin liralık Hazine yardımını ödettiren de Anayasa Mahkemesi olmuştu.

“Irzımızdır çiğnenen, evlâdımızdır doğranan” “Irzımızdır çiğnenen, evlâdımızdır doğranan”

HDP Yeşil Sol’a, Yeşil Sol HEDEP’e, HEDEP DEM’e döndü HDP’nin dosyası hala kapatılmadı. Son olarak DEM adında bölücü mikrobu TBMM’de ve Türkiye’nin birçok yerinde yaymaya devam ediyorlar. Hepsini geçtik, sırf DEM adını aldıkları günden bu yana ortaya koydukları bölücü eylem ve söylemlerine baktığımızda bile Anayasa Mahkemesi görevini yapıp kapatma davası işlemlerine başlamalıdır.

Onu her konuşurken gördüğümde tiksindiğim, iğrendiğim, midemi bulandıran DEM Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş isimli bir kadın var. Geçen gün, milli mücadele sonrası Türk milletinin bağımsızlığını, egemenliğini ve iradesini yansıtmak için kurulmuş TBMM’de "Sayın Öcalan'a 'Sayın Öcalan' diyoruz çünkü milyonlarca Kürt halkının 'irademdir' dediği bir siyasi liderdir. Sayın Öcalan dünyaca ünlü yazarların da dediği gibi, büyük bir yazar ve düşünürdür; nokta." konuşmasını yaptı. Şu iğrençliğe bakar mısınız?

Onbinlerce vatan evladının katili olan, kundaktaki Kürt çocuklarını bile "Kürtler kadar aşağılık bir topluluk yok, en ufak hatalarında kafalarını ezeceksin, yoksa laf dinletemezsin", "HEP'e destek vermeyen Kürdün tavuğuna kadar öldürün", "Otoritemizi kabul etmeyenlerin evdeki faresine kadar başını ezin, göçertin. O topraklarda tarafsız kimse olmaz ya bizdendir ya da düşman" sözleriyle PKK’lı teröristlere öldürtmüş bir alçağı, Türk milletinin vergisiyle maaşını alan bir milletvekili övüyor şu rezilliğe bakar mısınız? Bunu da sözde Kürtlerin hakkını savunduğunu söyleyen biri yapıyor.

“Kürt kadınları pis kokar, soğuk ve biçimsizdirler” diyen teröristbaşı Öcalan’ı kutsayan Meral Danış Beştaş, kendini bu tanımlama içinde görüyor mu? Yoksa “Ben, Kürt değil Ermeni’yim” mi diyor? Bebek katili Öcalan’ı yazar/düşünür diye övüyor, oysa Kürtlere bu hakaretleri kitabında saydırıyor.

Meral Danış Beştaş, Kürt ise eğer kardeşi Osman Öcalan’ın eşi başta olmak üzere, dağa terörist yapmak üzere kaçırdıkları birçok Kürt kökenli kıza tecavüz ettiğini DEM milletvekili Sırrı Sakık’ın cezaevindeki kardeşi Şemdik Sakık’ın kitabında yazdığı ve bu durumu diğer birçok PKK’lı teröristin teyit ettiğini bildiği halde niçin teröristbaşı Öcalan’a TBMM’nin çatısı altında güzellemeler yapmaktadır?

DEM’li milletvekilleri, İmralı ve Kandil’in kölesi ve esiridir. Önemli olan onların ne olduğundan ziyade, Anayasa Mahkemesi Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak için sürekli terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık eden bu bölücü partilere niçin tolerans tanıyor? Görevlerini niçin savsaklıyorlar?

PKK’nın kölesi Meral Danış Beştaş ve benzerleri, PKK propagandaları yaparken, tiksinmeyen ve midesi bulunmayan insan değildir, adam değildir ve Türk milletinin bir mensubu değildir.

Editör: Arda Erden