PKK’lı terörist Selahattin Demirtaş’ın da aralarında bulunduğu 108 kişinin yargılandığı Kobani davasının Sincan Cezaevi Kampüsü’nde görülmeye devam eden duruşmasında konuşan terörist Demirtaş, Ülkü Ocaklarını hedef alarak “Neden bizi bu kadar uzun tutuklu yargıladığınızın resmidir. Ülkü Ocakları ‘Demirtaş teröristtir’ diye devasa pankart asıyor. Çünkü mahkemenizin uzun tutuklama sürecini devam ettirmek için bu algıyı yaratmak zorunda. Günlük ortalama 10 bin ila 100 bin arasında HDP ve Demirtaş aleyhine tweet atılıyor. Sosyal medyada troll ayağını ayrı örgütlüyorlar” açıklamasında bulunmuş…

Selahattin Demirtaş PKK’lı değil de Ülkü Ocakları iftira atıyor sanki…

Selahattin Demirtaş terörist değil de Ülkü Ocakları iftira atıyor sanki…

Selahattin Demirtaş azmettirici katil değil de Ülkü Ocakları iftira atıyor sanki…

PKK’lı terörist, azmettirici katil Demirtaş!

İdam cezası olan bir ülkede yaşıyor olsaydın ilk mahkemede idam edileceğini biliyorsun değil mi? Belki mahkeme bile kurulmadan direkt ipte sallandırılacaktın…

HDP Eş Başkanı iken efelendiğin, tehdit ettiğin, devlete diklendiğin günleri hatırladın mı İmralı ve Kandil artığı Demirtaş?

Sürekli PKK’lı teröristleri azmettirerek askerimizi, polisimizi şehit ettirdiğin, sivil halkın canına kıydırdığın, malını yaktırdığın, yıktırdığın Hendek-Çukur-Kobani olaylarını cezaevine girince unutturacağını mı sanıyorsun?

“Terörist, katil” denilmesine çok bozuluyormuş… Ne denilmesi lazım ulan senin gibi bir PKK’lıya?

793 askerimizin, polisimizin şehit edildiği, 310 sivilin öldüğü Hendek-Çukur olaylarında PKK’lı teröristleri şu sözlerle azmettiren alçak kimdi?

Şanlı direniş gösteriyoruz. Bu direniş kazanacaktır. Böyle hendek, çukur diyerek küçümsemeye çalışanlar da dönüp tarihe baksınlar.

Hendek kazanların ellerinden öpüyorum.”

Gençler hendek kazıyormuş, halk barikat kuruyormuş. Başka bir yol gösterin, onu yapsınlar.

Gazetelerine bir bakın. Büyük temizlik operasyonuymuş. Silip süpürme operasyonuymuş. Siz kimsiniz ya? Kimi nereden süpürüyorsunuz? Siz ancak bu toprakların kanalizasyonunu temizlersiniz. Başka da bir şeyi temizleyemezsiniz.

Bugün küçümsediğiniz barikat, hendek dediğiniz şey darbeye karşı direniştir. Darbe yapılmıştır. Buna karşı toplum sessiz mi kalacak?

         “Cizre, Sur, Nusaybin, Silopi kahramanca direniyor. Bu halk boyun eğmiyor. Yarın Kürt halkının tarihi yazıldığında bugünler çok özel olarak tarihe not düşülecektir. Cizre, Sur, Silvan, Nusaybin, Gever, Kerboran, Derik, Silopi, Şırnak... Gerçekten tarih yazıyorlar

Hatırladın mı Selo, bu sözler hangi alçağa aitti?

Cezaevinde hafızanı yitirdin galiba, az kendini zorlarsan o alçağı bulabilirsin. Aaaa baktık senmişsin o alçak!

Hendek-Çukur olaylarında 3 bin 583 PKK’lı terörist senin azmettiriciliğinde terör eylemleri gerçekleştirirken gebertildiyse sana ne diye hitap edelim? “Vatan kahramanı, insanlığın sembolü” dersek memnun olur musun?

Ülkü Ocakları ‘Demirtaş teröristtir’ diye pankart asmış da uzun tutukluluğu ondanmış!

Hadi oradan hain PKK’lı…

PKK’lı değil misin? Terörist değil misin? Azmettirici katil değil misin? Yakında sarı torbaya girecek olan Nurettin Demirtaş isimli kardeşin Kandil’de bulunan bir alçak değil mi?

Ailen ve 6’lı masanın haysiyetsizleri, senin serbest bırakılmanı Türk devletinden istiyor da kardeşin Nurettin’i niye Kandil’den istemiyor? Çünkü amaçları PKK’ya sahip çıkmayı sürdürebilmektir.

“Biz PKK’yı silahlı halk hareketi olarak tanımlıyoruz. 1990’dan bu yana kurulmuş hiçbir partimiz PKK’yı terör örgütü olarak tanımlamadı” diyen bir alçaklığın sahibi iken sana merhamet edecek kişinin de, hukuk sisteminin de, siyasinin de Allah belasını versin.

“PKK’lının cenazesine katılmayan HDP milletvekiline soruşturma açtırırım”, “PKK’lı gencin ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız” derken zaten sen terörist, azmettirici katil olduğunu kabullenmiş olmadın mı?

Hakkında bu kadar terör davası olan terörist Demirtaş’ın yargılaması niçin kaplumbağa hızında ilerlemektedir? Defalarca ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çaptırılması için ne beklenmektedir?

Cezaevlerindeki en basit suçtan hapis yatan mahkûmlar bile bir yere açıklama yapamazken, bu terörist nasıl oluyor da cezaevinden gazetelere, televizyonlara röportaj verebiliyor?

Binlerce kişiyi öldüren azmettirici PKK’lı katil ve terörist olması mı ödüllendiriliyor? Türk devletini ve hükümetini tehdit etmesine daha ne kadar göz yumulacaktır?

Terörist Demirtaş sana da tavsiyemiz o bölücü, kirli, terörist diline Ülkü Ocakları gibi tarihi şan, şeref dolu kurumu almaman yönündedir.

Sana son sözü sosyal medya hesabından açıklama yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın şu sözleriyle verelim:

Terörist Demirtaş, hapiste olmasını Ülkü Ocaklarına bağlamış!

Teröristbaşının heykelini dikmek isteyen, Aybüke Öğretmenleri, Eren Bülbül'ü, Bedirhan bebeği katledenler, asker ve polisimizi şehit edenler sanki başkaları!

Ülkü Ocakları; dün, bugün ve yarın da bölücü teröristlerin, bebek katillerinin amansız düşmanıdır.

Bizler de Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi gibi haykırıyoruz "Ölünüzü, dirinizi, her gün birinizi, bir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billahi yüzleştireceğiz!"

Yine söylüyorum:

Demirtaş alçak bir teröristtir!