Pozantı belediyesi Koronaya savaş açtı

Adana'nın Pozantı İlçe belediyesi korona virüsüne adeta Savaş açarak temizlik ve dezenfekte çalışmaları üst seviyeye çıkarıldı.

Pozantı belediyesi Koronaya savaş açtı
26.03.2020 14:05

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çayın talimatıyla özel olarak hazırlanan solüsyon ve dezenfektasyonlarla gündüz çöp konteynerleri dezenfekte edilirken gece de ilçedeki tüm cadde ve sokaklar solüsyonla yıkandı.

Çalışmaları bizzat yerinde takip eden Belediye Başkanı Mustafa Çay: "Pozantı Belediyesi olarak görevimizin kutsiyetinin bilinciyle Pozantı caddelerini özel dezenfekte ürünleri ile temizliyor halkımıza sağlıklı bir ortam sunuyoruz. El ele verip bu virüs belasını def edeceğimize sonsuz inanıyorum.

Biz halkımız için 24 saat çalışıyoruz: Mesai saatleri içerisinde işbölümü yaptığımız ekiplerimiz bir yandan moloz ve kaba pislikleri ortadan kaldırırken bir yandan da çöp konteynerleri ekiplerimizce dezenfekte ediliyor. Bunun yanında yoğunluğun olmadığı gece saatlerinde ise 5 büyükler temiz olmak üzere sanayi siteleri dinlenme tesisleri de ekiplerimizin sıkı çalışmasıyla sulama aracımızla dezenfekte çalışması yapılıyor.

Vatandaşlarımıza, Siz de kendinize ve sağlığınıza saygı için 'Evde kalın', çevrenizi temiz tutun diyorum" dedi.

Yorumlar