PSG’den Ramos’a dudak uçuklatan rakam

Fransız devi PSG, Real Madrid ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Sergio Ramos'a senelik 20 milyon Euro net ücret içeren 3 yıllık bir sözleşme önermeye hazırlanıyor.  

Google Haberlere Abone ol
PSG’den Ramos’a dudak uçuklatan rakam
16.11.2020 18:20

Real Madrid'in efsaneleri arasında yer alan kaptan Sergio Ramos, takımdan ayrılabilir. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Sergio Ramos'a Madrid ekibinin sadece 1 yıllık sözleşme önerisinde bulunduğu ve tecrübeli oyuncunun ise en az 2 yıllık bir sözleşme talebi olduğu belirtiliyor.

AS'a göre genç oyunculara yönelen Real Madrid, Sergio Ramos'a 1 yıl garanti ve 1 yıl opsiyon içeren bir sözleşme sunarken Fransız ekibi PSG, 3 yıllık bir sözleşme önermeye hazırlanıyor. Üstelik Ramos, Real Madrid'den yıllık net 12 milyon Euro kazanırken PSG'nin önerisi ise yıllık 20 milyon Euro!

PSG, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle oyuncuya resmen teklifini iletecek ki o tarihten itibaren başka takımlarla görüşme hakkı elde edecek Sergio Ramos için Real Madrid'in çalışmaları da sürmekte. Sergio Ramos, şu an aldığı 12 milyon Euro'luk ücretten 2 yıllık bir sözleşme teklifi gelmesi durumunda İspanyol devinde kalacağını belirtmekte.

Yorumlar