On bir ayın sultanı Ramazan’ın gelişinin kutlanması ile birlikte kalpler coşku ve şefkat ile dolarken Ramazan Bayramı ile birlikte bu duygu iki katına çıkıyor.

Sevdiklerinizin Ramazan Bayramı’nı kutlamak için sizlere hazırladığımız mesajlardan yararlanabilirsiniz. En güzel Ramazan Bayramı mesajları listesini içeren yazımız ile uzaktaki sevdiklerinize en güzel mesajları Ramazan Bayramı’nın ilk gününde gönderin.

Duygusal ve anlamlı Bayram mesajları ile Ramazan’ın güzelliklerini sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz gibi yüreklerinde şeker gibi tatlı bir tat bırakabilirsiniz.

Ramazan Bayramı halk arasında bilinen en yaygın adı ile “Şeker Bayramı” sevdikleriniz ile geçirilmesi gereken en önemli bayramlardan sadece birisidir.

Kimi zaman uzakta olan sevdiklerinize mesajlar ile dokunmak, yakınlarında hissettirmek isteyebilirsiniz, sevdiklerinizin yüreklerine en az şeker gibi hissettirecek mesajlar ile dokunmanız için Ramazan Bayramı mesaj listemiz.

Avs

Yeni Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı her sene aynı olsa da içindeki sevgi ve saygı her geçen gün değişiyor. Her dönem değişen tek şey Ramazan Bayramı’nın bizlere hissettirdikleri değil sevdiklerimize gönderdiğimiz mesajlar da. İşte, yeni Ramazan Bayramı mesajları;

Yürekler sevgi ile dolarken kardeşlik, birliktelik ve saygı da bir o kadar artıyor. Ramazan’ın getirdiği o huzura bir de Ramazan’ın Bayramı ekleniyor. Ramazan Bayramımız en güzel duygularla kutlu olsun.

Kalbiniz Ramazan’ın nuru, yürekleriniz sevgilerimiz ile dolsun. Her Bayram yan yana olamasak da duygularımız hep yan yana olsun. Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

Ramazan Bayramımız sana ve sevdiklerine huzur getirsin. Her günümüz Bayram sevinci gibi olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Sofranızdan bereket, kalbinizden sevgi, aklınızdan saygı ve huzur hiç eksik olmasın. Allah, her Ramazan Bayramı’nı görmemizi nasip etsin. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Şimdi yanınızda değilim ama hislerim en az yanınızdaymış gibi. Belki ellerinizden öpemedim ama, kalbim hep öpmüşüm gibi. Büyüklerimin ellerinden öper, küçüklerimin gözlerinden öperim. Ramazan Bayramımız her zaman varlığınızla huzur doldursun içimizi. Bayramımız mübarek olsun.

Bayram gelince açılır şükür kapıları, şükürler olsun ki bu Bayram’da varlığınızı yanımızda hissediyoruz. Belki bir mesajımızla çalıyoruz kapınızı, ellerinizden ve gözlerinizden öpüyor, herkes adına da selamlar getiriyoruz. Bayramımız mübarek olsun.

Ramazan Bayramımızın günü hürmetine, Allah’ım tüm dualarınızın kabulcüsü olsun. Tuttuğunuz tüm oruçları kabul eylesin, bir sonraki Ramazan’ı görmemizi yazsın kaderimize. Bayramımız Mübarek, bir sonrakine yan yana olsun inşallah.

Ramazan Bayramı Toplu Mesaj için En İyi Sözler

2024 Ramazan Bayramı mesajları tek tek atılabileceği gibi toplu şekilde de atılabilir. Her ne kadar kişiye özel atılacak olan mesajlar toplu olarak gönderildiğinde fark edilecek olsa da doğru mesaj yazma yöntemi ile toplu mesajlarınızı gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

İşte, gruplarda gönderebileceğiniz, herkese gönderebileceğiniz toplu Ramazan Bayramı mesajları.

Şeker gibi gülücükler olsun yüzlerinizde, Ramazan Bayramı’nın mutluluğu eksik olmasın gönlünüzden. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar yeni bir umut sağlar her zaman, yeni mutluluklar, yeni inançlar, yeni niyetler tutturur bize. Yüce Mevla’m tuttuğunuz tüm oruçları, ettiğiniz tüm duaları kabul etsin İnşallah.

Elleriniz semaya daha çok açılsın bugün, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpün. Sevin, sevilin ve bugünün şükrünü yaşayın. Ramazan Bayramı’nın coşkusunu eski zamanlardaki gibi yaşayın. Ramazan Bayramımız mutlu ve mübarek olsun.

Ramazan Bayramımız geldi, kapılarımız çaldı. Her misafir gül kokusu ile gelsin evlerinize, kalplerinde iyilikler dolu olsun, her sözlerinde ruhunuzu rahatlatsınlar. Sevin ve sevilin, bir Bayram daha görebildiğiniz için şükürlerinizi esirgemeyin. Allah bize nice bayramlar göstersin. Ramazan Bayramımız mübarek ve hep sizinle olsun.

Ol der ve olur, Allah’ım. Bizi, sevdiklerimizden, dualarımızdan, şükürlerimizden, Bayramlarımızdan ayırma Ya-Rab. Nice Bayramlar görelim senin sevginle. Bayramımız mübarek olsun, iyi ki varsınız.

Heyecanla bekledik, özlem duyduk. On bir ayın sultanını sevgi ile karşıladık, saygı ile uğurluyoruz. Sevdikleriniz her zaman yanınızda, her zaman sizinle olsun. Ramazan Bayramımız, çocukluğunuzdaki coşkuyla gelsin.

Küslükleri affedin, yarının ne olacağını bile bilmediğiniz dünyada küslükleri diğer tarafa taşımayın. Sevin, sevilin, ellerden öpün ve yürekten sarılın. Affedin, affettirin. Hep birlikte, mutlu bir bayrama adım atın. Ramazan Bayramımız barışlar, mutluluklar getirsin, hepimize mübarek olsun.

Her kalp atışı bir Duadır, kalpleriniz en iyi dualar, en iyi dilekler ile atsın. Her sözünüz iyiyi çağıran bir dua olsun gök yüzüne. Sevdiklerinizin farkında olun ve her zaman saygıyla yaklaşın. Ramazan Bayramımız iyilikleri ile gelsin, Ramazan Bayramımız büyük, küçük hepimize mübarek olsun.

Kaynak: Haber Merkezi