Recep İvedik 3 nerede çekildi? Recep İvedik 3 filminin oyuncuları kimler, konusu ne?

Son dönemde yerli sinemanın en çok güldüren isimlerinden biri olan Şahan Gökbakar hem yazıp hem de başrolünde oynadığı Recep İvedik 3 filmi bu akşam TV ekranlarında seyircisi ile uluşuyor. Televizyonda defalarca yayınlanmasına rağmen her ekrana geldiğinde izleyenleri kahkahaya boğan Recep İvedik 3 filminin nerede ve ne zaman çekildiği merak ediliyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Recep İvedik 3 nerede çekildi? Recep İvedik 3 filminin oyuncuları kimler, konusu ne?

Vizyondayken gişe rekorları kıran ulaşan Recep İvedik 3 filmi ekrana geldiği dönemde başarılı proje hakkında bazı detaylar merak ediliyor. Recep İvedik 3 filminin yönetmenliğini  Togan Gökbakar üstleniyor. Recep İvedik 3 filminin oyuncuları ve konusu en çok araştırılanlar arasında.

RECEP İVEDİK 3 KONUSU NEDİR?

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Recep’in hayatına bir anda uzaktan akrabası olan Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir süre Recep’in evinde yaşayacaktır.

Recep ve Zeynep ilk başlarda pekiyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirlerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.

RECEP İVEDİK 3 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Beyaz perdede büyük ilgi gören Recep İvedik 3 filminde şu isimler rol alıyor.

Şahan Gökbakar,

Zeynep Çamcı,

Oktay Dener,

Turgut Tunçalp

RECEP İVEDİK 3 FİLMİ NEREDE VE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

2010 yılında gösterime gien Recep İvedik 3 filmi İstanbul’un farklı semtlerinde çekilmiştir.

Yorumlar