Sağlık Bakanlığı illere ve yaşa göre Kovid-19 verilerini paylaştı!

Türkiye koronavirüs tablosu il il vaka sayısı günlük olarak güncellendi. Koronavirüs salgınında vaka sayısı artarken Sağlık Bakanlığı tarafından illere göre koronavirüs vaka ve ölüm sayısı belli oldu. Türkiye koronavirüs tablosu verilerini paylaşan bakanlık en fazla artışın gerçekleştiği illeri duyurdu. Öte yandan Sağlık Bakanı yaş guruplarına göre, koronavirüs istatistiklerini paylaşarak gençleri uyardı. İşte Türkiye koronavirüs tablosunda son durum...

Sağlık Bakanlığı illere ve yaşa göre Kovid-19 verilerini paylaştı! - Sayfa 1

Sağlık Bakanlığı koronavirüs tablosu il il ve yaş guruplarına göre belli oldu. Türkiye koronavirüs tablosunda, illere göre vaka ve ölüm sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlandı. Son dakika açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Son bir ayda Koronavirüs’e yakalanan 100 kişiden 40,1’i 20-40 yaş aralığındaki gençler.' dedi ve illerdeki son durumu paylaştı. Diğer yandan vaka sayısı en fazla olan il Ankara olarak açıklandı. İşte, illere göre corona virüs istatistikleri.


1 23
Sağlık Bakanlığı illere ve yaşa göre Kovid-19 verilerini paylaştı! - Sayfa 2

Türkiye koronavirüs tablosu verilerini paylaşan bakanlık en fazla azalışın Doğu Marmara Bölgesinde gerçekleştiğini duyurdu.


2 23
Sağlık Bakanlığı illere ve yaşa göre Kovid-19 verilerini paylaştı! - Sayfa 3

Türkiye koronavirüs tablosu verilerini paylaşan bakanlık en fazla azalışın Doğu Marmara Bölgesinde gerçekleştiğini duyurdu.


3 23
Sağlık Bakanlığı illere ve yaşa göre Kovid-19 verilerini paylaştı! - Sayfa 4

Hafta başında son verileri paylaşan Koca, Van, Karaman, Erzincan, Çankırı ve Kayseri'yi koronavirüs artış yaşanan iller olarak belirtmişti.


4 23