Şans Topu 22 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı sorgula | Şans Topu sonuçları belli oldu öğren MPİ

Şans Topu 22 Aralık çekiliş sonuçları merak ediliyor. Haftada 2 gün düzenlenen Şans Topu çekilişinin ilk çekilişi bugün gerçekleştirildi ve sonuçlar açıklandı. Şans Topu oynayanlar ve online oynayanlar Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? diye sorguluyor. 22 Aralık Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı haberimizde yerini aldı. İşte Şans Topu çekiliş sonuçları hakkında detaylar...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Şans Topu 22 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı sorgula | Şans Topu sonuçları belli oldu öğren MPİ

Haftanın ilk Şans Topu çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. Şans Topu 22 Aralık çekiliş sonuçları merak ediliyor. Şans Topu yeni çekilişinde 5+1 numaraları belirlenecek. Şans Topu son çekiliş sonuçları ve detaylar haberimizde yerini aldı. Şans Topu çekiliş sonuçları oynayanlar ve çekiliş sevenler tarafından merak ediliyor. 

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU 22 ARALIK SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Şans Topu 22 Aralık Çarşamba günü haftanın ilk çekilişi saat 20:00'da gerçekleştirildi. Şans Topu yeni çekilişi Milli Piyango tarafından canlı olarak yayınlandı. Şans Topu'nda merak edilen kazandıran numaralar; 4-7-14-15-22+7 oldu.

 19 ARALIK ŞANS TOPU SONUÇLARI

Şans Topu 19 aralık'taki çekiliş sonucunda 5+1 kazanan olmadı ancak 5 kazanan 7 kişi 5.137,55 TL kazandı. Şanslı rakamlar ise 3,6,7,18,23,8 olup, joker 8 rakamı oldu.

Şans Topu 19 aralık

ŞANS TOPU NASIL OYNANIYOR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur.

İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

İlk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oynanan bir oyundur.

Noter huzurunda yapılan çekilişler mpi.gov.tr sitesinde canlı yayında gerçekleştirilir. Çekiliş tamamlanmasından sonra şans topunun ilgili hafta sonuçları Milli Piyango resmi sitesi üzerinden yayınlanıyor. 5+1'i tutturan talihli ya da talihliler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyorlar.

Sonrasında sırasıyla 5 bilenler, 4+1 bilenler, 4, 3+1, 3, 2+1 ve 1+1 bilenler de küçük miktarlarda da olsa ikramiye almaya hak kazanıyorlar.

Şans Topu oyununda (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenler ikramiyelerini Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenler Loto bayileri veya Milli Piyango Şubelerinden alabilirler. 

Ancak (5+1) bilenler ise Milli Piyango genel müdürlüğünden alabilirler. Kazanılan ikramiyeler 1 yıl süre ile ödenir.

 

Yorumlar