Sarıçam Belediyesi, virüse karşı vatandaşlara merhem oluyor

Sarıçam Belediyesi ,son aylarda gündemde olan Corona Virüsüne tedbir amaçlı harekete geçerek, vatandaşların hijyenine önem verme amaçlı içerisinde bilgilendirme broşürü ve kolonya olan paketleri ; Sarıçam’da ki tüm evlere , Kozan yolunda bulunan esnaflara dağıtım yapmaya başladı . Amaç tüm hanelere ulaşmaktır.

Sarıçam Belediyesi, virüse karşı vatandaşlara merhem oluyor
20.03.2020 16:12

Geçtiğimiz günlerde vatandaşların ortaklaşa kullandığı ; camiiler ,okullar , anaokulları ,sağlık ocakları, eczaneler, resmi daireler, otobüs durakları, bankalar ve bankamatikler , işyerleri gibi alanlarda dezenfekte çalışmaları yapan Sarıçam Belediyesi , Virüs tehdidi devam ettiği sürece dezenfeksiyon çalışmalarına devam edecektir.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ; Virüs salgınının Ülkemizde de giderek yayılması üzerine vatandaşlarımızın hijyenine önem verip korumak adına kolonya dağıtarak , bilgilendirme broşürü ve ortak alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarına devam önemlere devam edeceğiz dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ; “Virüs salgını nedeni ile hemşerilerimizi bilgilendirmek , korumak amacıyla tüm kalbimizle merhem olmak istedik. Salgını atlatıncaya kadar Tüm vatandaşların mümkün olduğunca evden çıkmamaları gerekiyor. Mecburi olarak evden çıkmak durumda iseler , mutlaka sağlık bakanlığımızca duyurulan koruyucu önlemleri alarak dışarıya çıkmalılar dedi. Birbirimize çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde birlikte hareket ederek, İnşallah virüsü yeneceğiz , hep birlikte sağlıklı yarınlara...” dedi.

Yorumlar