Sarız Belediyesinden üniversite ve LGS'yi kazanan öğrencilere hediye

Sarız Belediyesi, eğitime destek vermeye devam ediyor. Sarız Belediyesi, üniversiteyi ve LGS'yi kazanan öğrencilere hediye verdi.

Google Haberlere Abone ol
Sarız Belediyesinden üniversite ve LGS'yi kazanan öğrencilere hediye
08.09.2020 20:25

Bölge milletvekili İsmail Özdemir'in desteği alınarak ve selamları da iletilerek Sarız Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen bir etkinlik ile öğrencilere hediyeler dağıtıldı.

Öğrencilerin aileleri ile birlikte katıldığı etkinlikte bir konuşma yapan Belediye Başkanı Baki Bayrak, Sarız Belediyesi olarak çeşitli faaliyetlerle eğitime her zaman destek olduklarını dile getirdi.

Başkan Bayrak konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Belediyemiz olarak ana okuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilerimize destek olmaya, sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bugün de üniversiteyi ilk kez kazanan ve LGS 'de ilçemiz dışında eğitim alacak olan öğrencilerimizi onurlandırmak için hediyeler vermek istedik. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin düzgün eğitim almaları bizler için çok önemli. Yeni eğitim öğretim döneminde tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Ayrıca bu anlamlı etkinliğe imza atmamızda bizlere yardımcı olan Bölge milletvekilimiz İsmail Özdemir Bey'e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan TAHTAOĞLU Bey'e ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar