Şarkıcı Berksan kimdir, kaç yaşında? Berksan aslen nereli, evli mi?

Her hafta birbirinden özel isimlerin konuk olduğu Kuzeyin Oğlu Volkan Konak bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Programın bu haftaki konukları arasında yer alan isimlerden biri de Berksan oldu. Berksan kimdir, kaç yaşında? Berksan aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Şarkıcı Berksan kimdir, kaç yaşında? Berksan aslen nereli, evli mi?
16.07.2021 16:55

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'a bu akşam Berksan konuk oluyor. Berksan kimdir, kaç yaşında? Berksan aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Berksan Özer, 30 Mayıs 1979 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Profesyonel anlamda ilk sahne deneyimini 17 yaşında gerçekleştirmiştir. İşte hakkında tüm merak edilenler...

BERKSAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Berksan Özer, ya da bilinen adıyla Berksan, 30 Mayıs 1979 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Babasının müziğe olan ilgisini keşfetmesiyle Ankara Radyo Evi'nin açtığı bir sınavla Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu'na giren Berksan, beş yıl çocuk korosunda çalışmalarını sürdürdü. Solo olarak ilk sahne deneyimini ise Ankara'da Cabere adlı kulüpte yaşadı.

berksan kimdir

2003 yılı Eylül ayında ilk albümü olan Çilek'i piyasaya çıkardı. Albümünün müzik kanallarında ve radyolarda en çok istek alan şarkıları "Çilek" ve "Unutamam" oldu.

İkinci stüdyo albümü Kalbime Dönüyorum 12 Mayıs 2005'te müzikseverlerle buluştu. Albümde "Tıpış Tıpış", "Delirdin Mi? Şaşırdın Mı?", "Aşka Mahkum" adlı şarkılar büyük beğeni topladı. Tıpış Tıpış şarkısı 2005 yılında POPSAV tarafından yılın şarkısı ödülünü aldı.

Berksan; 3. albümü Bay Bay'ı 19 Haziran 2007 tarihinde yayımlandı. 9 Şubat 2009'da da Zaaf adlı albümünü çıkarttı. Turaç Berkay Özer isminde bir kardeşi bulunan Berkay'ın aranjörlüğünü de kardeşi yapmaktadır.

Yorumlar