Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler?

Ekranların müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor. İzleyenlerin müziğe doyduğu programın yeni bölüm detayları merak edilirken 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Program 2. Sezonun yeni bölümüne "Ankara Havaları" söylenecek. Birçok Ankaralı sanatçının konuk olacağı Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi yayınladığı merak edilenler arasında. Peki, Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler?

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? - Sayfa 1

Kanal D’de, Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler yine dopdolu bir içerikle seyircisinin karşısına çıkıyor. Yeni sezonunda da izleyicisine keyifli anlar yaşatan Şarkılar Bizi Söyler'in yeni bölüm konukları sorgulanıyor.

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? - Sayfa 2

Her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden seyircisine keyifli vakitler geçirten programın yeni bölümünde hangi sanatçıların konuk olacağı araştırılmaya devam ediyor.

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? - Sayfa 3

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI KİMLER 16 EKİM?

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu, yapımcılığını Polat Yağcı ve Poll Production'ın üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler, 16 Ekim Cumartesi akşamı için konuklar belli oldu.


Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? - Sayfa 4

Ankara havalarının söyleneceği Şarkılar Bizi Söyler'e bu hafta Mustafa Üstündağ, Ankaralı Coşkun, Ömer Faruk Bostan ve Ayşe Dinçer konuk oluyor.