Sayısal Loto sonuçları sorgula ekranı! 7 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgulama MPİ

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün gerçekleştirilecek ve çılgın bir rakam veriyor. Çılgın Sayısal Loto'da bugün kazanan olursa alacağı tutar tam 136 milyon 465 bin 637 TL. Çılgın Sayısal Loto oynayanlar merakla Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgulama ekranını araştırıyor. İşte detaylar...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Sayısal Loto sonuçları sorgula ekranı! 7 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgulama MPİ

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün gerçekleştirilecek.  136 milyon liralık büyük ikramiye sahibini arayacak. Bu sebeple birçok vatandaş Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranını ve Sayısal Loto bilet sorgulama adresini arıyor. Milli Piyango tarafından canlı olarak gerçekleştirilen çekilişe saatler kaldı heyecan ise dorukta. Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor.

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ İZLE

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI SORGULA

ÇILGIN SAYISAL LOTO SON ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto’nun 5 Nisan tarihli çekiliş sonuçları şu şekilde olmuştu.: 19-35-39-62-64-86- joker 90

7 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam çekiliş var. www.millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı yayınlanacak olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleşecek. 

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Bunu hatırBir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

 

Yorumlar