Seksenler ne zaman başlayacak? | Seksenler dizisi yeni sezon tarihi

Geçtiğimiz yıllarda TRT1 ekranlarında yayınlanan ve final yapmasına rağmen bölümleri tekrar izlenmeye devam eden ‘Seksenler’dizisi yeniden ekranlarda olacak. Haberi duyan dizinin hayranları yoğun şekilde ‘Seksenler ne zaman başlayacak?’ araştırması yapıyor. İşte, Seksenler dizisi yeni sezon tarihi…

Seksenler ne zaman başlayacak? | Seksenler dizisi yeni sezon tarihi
27.08.2019 16:12

Yapımcı Birol Güven’in hem sosyal medya hesabından hem de TRT Haber ekranlarından yaptığı duyuruya göre efsane dizi ‘Seksenler’ yeniden ekranlara dönüyor. Haberi alan pek çok Seksenler hayranı ‘Seksenler ne zaman başlayacak?’ ev ‘Seksenler yeni sezon ne zaman başlıyor?’ araması yapmaya başladı. Tam 6 sezon boyunca en sevilen diziler arasında olan ve genç yaşlı milyonlarca izleyiciyi TRT1 ekranları başına toplayan dizinin 7. sezonu yakın zamanda başlayacak. Haberimizde ‘Seksenler dizisi yeni sezon tarihi’ ve diğer ayrıntıları bulabilirsiniz…

SEVİLEN DİZİ YENİDEN EKRANLARDA

Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, Ceyhun Fersoy ve Özlem Türkad gibi sevilen oyuncuların yer aldığı yapım Seksenler’in yeni sezon yayın tarihi ile ilgili kesin bir tarih olmasa da dizinin yeni bölümlerinin Ekim ayında başlaması bekleniyor. İleriki günlerde konuyla ilgili bir açıklama gelmesi durumunda haberimizde yer vereceğiz.

Dizinin oyuncularından Rasim Öztekin, dizinin eski heyecanı ve hikâyesiyle devam edeceğini ve kadroya katılan yeni oyuncularla daha keyifli bir hal alacağını belirtti. Yapımcı Birol Güven ise verilen üç senelik ayrılığın ardından TRT’den gelen teklifi severek kabul ettiklerini ve 6 sezon keyifle çalıştığı projenin yeni sezonu için aynı heyecanla çalıştıklarını söyledi.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Seksenler’in en büyük aşıkları, Çınaraltı Mahallesi’nde düzenlenen toplu nikah töreninde evleniyor! Butik Ali yıllardır aşık olduğu Dilek’e kavuşurken, uzun zamandır nişanlı olan ve evlenmeyi dört gözle bekleyen Elvan ve Şahin de bu toplu nikah töreninde muradına eriyor. Genç çiftlerin yanı sıra, kahveci Mesut ve Yıldız’ın da nikah tazelemesi bir birinden eğlenceli anların yaşanmasına sebep oluyor.

Öte yandan Nazlı sonunda Niyazi’nin evlenme teklifini kabul ederek, Niyazi’ye büyük bir mutluluk yaşatır. Çağatay ve Funda ise ailelerini tanıştırarak evlilik yolundaki ilk adımlarını atarlar. Gülden ve Ahmet’in ikinci çocuklarının cinsiyeti aileler arasında tatlı bir tartışmaya sebep olur. Herkes bebeğin cinsiyetini merak etmektedir. Butik Ali yeni giriştiği su işinde çok başarılı olur, bu haber başta Dilek olmak üzere herkesi çok mutlu eder. Kasap Bahtiyar ve kardeşi Sinan memleketleri Adana’ya dönmeye karar verirler.

Yorumlar