Semur 3 geliyor! Yalnız izlemeyin

Semur adlı korku filmi serisinin üçüncüsü mart ayı sonunda izleyiciyle buluşacak. Filmin başrollerinde Kolpaçino filmiyle tanınan Volkan Başaran ve Kanunsuz Topraklar dizisinde Mete Yadigar karakterini canlandıran Mehmet Ali Çatal yer alıyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Semur 3 geliyor! Yalnız izlemeyin

İlk iki filmi seyirci tarafından büyük beğeni toplayan Semur'un 3'üncü filmi Mart ayının sonunda vizyona girecek. Film 200'den fazla salonda gösterilecek.

İzleyiciye korku dolu dakikalar yaşatacak serinin üçüncü filminde; eşi intihar eden Murat, köy evine gidip psikolojik bunalımını biraz olsun hafifletmeye karar verir. Onu yalnız bırakmak istemeyen mimar arkadaşları Mesut, Sevda ve Sinem de sürpriz yaparak peşlerinden gider. Ancak bu ziyaret felaketleri de beraberinde getirecektir. Bu felaketleri bastırmak için Mesut eve bir hoca getirmeye karar verir. Ancak olaylar daha da içinden çıkılmaz bir hal alır...

Çekimleri Şile'de gerçekleşen Semur 3'ün yönetmenliğini Burak Çelik üstlendi. Volkan Başaran, Mehmet Ali Çatal, Gizem Tan, Sevil Akdağ ve Osman Cavcı'nın yer aldığı filmin makyaj çalışmalarını Aslıhan Çevik yaptı.

 

Yorumlar