Seninle Ölmek İstiyorum filmi konusu ne, oyuncuları kim? Seninle Ölmek İstiyorum ne zaman çekildi?

Türk sinemasının en çok sevilen isimleri arasında yer alan Türkan Şoray ve İzzet Günay Seninle Ölmek İstiyorum filmi bugün televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Seyirciler  filmle ilgili bazı bilgilere merak ediliyor. Peki, Seninle Ölmek İstiyorum filminin konusu ne, oyuncuları kim? Seninle Ölmek İstiyorum ne zaman, nerede çekildi? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Seninle Ölmek İstiyorum filmi konusu ne, oyuncuları kim? Seninle Ölmek İstiyorum ne zaman çekildi?
12.10.2021 17:33

Dram türündeki Seninle Ölmek İstiyorum filminin senarisyosunu Safa Önal kaleme alırken yönetmenliğini Ömer Lütfi Akad üstlenmiştir. Filmin yapımcılığını ise Şeref Gür yapmıştır.

SENİNLE ÖLMEK İSTİYORUM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Maddi açıdan zengin bir kadının ruhsal olarak fakirliğinin konu alındığı bir film olan Seninle Ölmek İstiyorum filminde, zengin kadının mutluluğu başka şeylerde yakalama çabası anlatılıyor. Kent yaşamının varlıklı insanlarının da varlıkları yanında mutsuzluk çekebileceklerini ve mal, mülkün mutluluk getirecek esas araçlar olmadığı işleniyor.
Kocası tarafından bir dediği iki edilmeyen ancak yine de mutlu olmayı başaramayan kadın, kendini alkole vererek her şeyden uzaklaşmaya başlar. Her şeyini kaybetmesi çok fazla zaman almayan kadın en sonunda da akıl hastanesine düşer. Oradan kurtuluşu ise mutluluğun en önemli sebeplerinden biri olan aşkla olacaktır.

Seninle Ölmek İstiyorum filmi

SENİNLE ÖLMEK İSTİYORUM FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Türkan Şoray
Cahit Irgat
İzzet Günay
Gülgün Erdem
Aydın Tezel
Meltem Mete
Sinan Emre

SENİNLE ÖLMEK İSTİYORUM FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

1969'da vizyona giren Seninle Ölmek İstiyorum filminin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde çekilmiştir. 

Yorumlar