Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı

Şampiyonlar Ligi ilk maçında Borussia Dortmund ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya dikkat çeken bir çağrı yapıldı.  

Google Haberlere Abone ol
Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı
14.09.2021 22:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Borussia Dortmund maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Deneyimli hoca, EXXEN platformunda yayınlanacak maç için Acun Ilıcalı'ya seslenerek, "Exxen maçı tüm Türkiye'ye açabilir, Acun'dan rica etmek lazım herhalde, açsın kanalı, bütün ülke izlesin. Acun kanalı aç, herkes izlesin. Bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin" dedi.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi perdesini yarın Vodafone Park'ta oynanacak Borussia Dortmund maçıyla açacak. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu EXXEN platformunda yayınlanacak maç öncesi Sergen Yalçın, Ilıcalı'ya sürpriz bir çağrıda bulundu.

"TV8'DEN TÜM HALKA VEREBİLİR"
Sergen Yalçın yaptığı açıklamada, "Exxen maçı tüm Türkiye'ye açabilir, Acun'dan rica etmek lazım herhalde, açsın kanalı, bütün ülke izlesin. Acun kanalı aç, herkes izlesin. Bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin. TV8'den tüm halka verebilir" dedi.

 

Etiketler beşiktaş
Yorumlar