SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Bakın hangi deliğe girmiş

Azerbaycan'ın Ermeni askerlerini yerden yere vurduğu cephe hattında Karabağ'ın sözde liderinin ininde saklandığı görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Daha öncesinde gece yarısı açık alanda konuşma yaparken adamlarının SİHA korkusu nedeniyle sürekli gökyüzünü izlemesiyle gündeme gelmişti. Harutyan, şimdi ise bir mağarada görüntülendi.  

Google Haberlere Abone ol
SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Bakın hangi deliğe girmiş
29.10.2020 20:40

Azerbaycan'ın envanterindeki Bayraktar TB2 SİHA'lar karşısında ağır darbe alan Ermenistan tarafındaki panik devam ediyor. Daha önce SİHA'lara hedef olmamak için mağaraya ve anaokuluna gizlenen Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyan, şimdi de sığınakta telaşlı gözlerle cephe hattını gözetlerken fotoğraflandı.

Azerbaycan'ın, işgal edilen topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyon tüm hızıyla sürüyor. Ermenistan cephesinde büyük telaş yaşanırken, komuta kademesinin SİHA paniği de her geçen gün artıyor.

 

Mağara ve anaokulunda görüntülenmişti
Türk SİHA'larına hedef olmamak için beraberindekilerle birlikte ilk olarak bir mağarada, ardından da anaokulunda görüntülenen Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyan, yine kameralara yansıdı.

Şimdi de sığınakta fotoğraflandı
Harutyan, şimdi de bir sığınakta fotoğraflandı. SİHA'lara hedef olmamak için endişeli gözlerle dışarıyı gözetlemesi dikkat çekti.

 

 

Yorumlar