Silifke Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret eden Belediye Başkanı Sadık Altunok, ülkeye katma değer, ilçeye de istihdam sağlayan yatırımcıların yanında olduklarını söyledi.

Sadik Altunok (1)

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Faki Gürsoy’u da makamında ziyaret eden Başkan Altunok, faaliyet alanında yatırımcılar ve çalışanların karşılaştıkları sorunları da dinledi.

"YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ"

Yatırımcıların desteklenmesi şehre yeni yatırımcıların davet edilmesi ve istihdam oluşturulması ile ilgili olarak yeni projelerinin hazır olduğuna da değinen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Üretimin ve üreticilerin her zaman yanındayız. Silifke Organize Sanayi Bölgemiz her geçen gün gelişerek büyümektedir. Biz de belediye olarak bu büyüme hızına paralel çalışmalar yaparak yatırımcılarımıza destek veriyoruz. Dünya pazarında birçok coğrafyaya Silifke’mizde üretilen ürünler ulaştırılmaktadır. Bu ticari gelişim bizlere gurur kaynağının yanı sıra ekonomimize ve istihdamımıza da  büyük katkılar sağlamaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren yatırımcılarımıza desteğe devam edeceğiz. Bu konuda yeni projelerimiz hazır. Allah’ın izni Silifkeli hemşehrlerimizin de desteği ile Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yeni projelerimizi de önümüzdeki aylarda uygulamaya koyacağız. Üretim ve pazar bulmada uluslararası alanda Silifke’mizi önemli bir yere taşıyan firmalarımıza biz de belediye olarak destek vermeye devam edeceğiz. Yatırımcılarımızın yanındayız” dedi.

Sadik Altunok (4)

Mermer işleme, sanayi, kozmetik, süt ve tarım ürünleri başta olmak üzere üretim yapan firmaları gezen Başkan Altunok, firma yetkilileri ve çalışanlarla görüştü.

Sadik Altunok (3)

Seçim Komitesi Başkanlığı tarafından yürütülen seçim çalışmaları nedeniyle Silifke Organize Sanayi Bölgesine giden Başkan Altunok, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve kendisi için firma yetkilileri ve çalışanlardan da destek istedi.

Sadik Altunok (2)

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Organize Sanayi Bölgesini AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Seçim Komitesi Başkanları Hidayet Eren ve Mustafa Uysal, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, KAÇEP Başkanı Av. Büşra Gezer, parti yöneticileri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte gezdi.

Editör: Ferhat Erdemir