YILDIRAY ÇİÇEK / TÜRKGÜN

İsrail, Gazze’deki mazlumlar üzerinde büyük bir soykırım gerçekleştirirken “Filistin davası, Türk milletinin davası değildir” diyen Ümit Özdağ’ın vicdansızlığın sembolü olduğuna, bir parti yöneticisinin ise "Rabbim İsrail ordusuna güç kuvvet versin" duasıyla Siyonist yaratıkların yanında yer aldığına ve soysal medyada partisinin trolü gibi çalışan bir bayanın İsrail ordusuna katılıp "İsrail ordusuna katıldığımız için kuduran, Hamas'ı destekleyen soysuzlar! Sizde Gazze'ye gelip Hamas'a katılsanıza sıkıysa!" dediğine şahit olmuştuk. Tüm bunlar İsrail’in bu parti içinde ete-kemiğe büründüğünü gösteriyor. Ümit Özdağ yine boş durmuyor ve Siyonistlerden destek almak için ince işçilikle propagandalarına devam ediyor.

Biliyorsunuz Starbucks İsrail’e maddi destek veren kahve kafe zincirleri olarak Gazze’deki İsrail vahşeti başladığı günden beri tepkilerin odağında. Starbucks resmi sayfasında İsrail’e destek vermediğini açıklasa da sadece Türkiye’de değil Amerika’da bile İsrail’e destek verdiği iddiasıyla "Starbucks'ı boykot edin" sloganlarıyla protesto ediliyor.

Starbucks konusu, Türkiye’de oraya gidip kahve içenlerin İsrail’e destek veren, gitmeyenlerin İsrail karşıtı olduğu ayrı birer gruba bölünmüş gibi bir durumdadır.

İşte tam böyle bir atmosferde, öteden beri İsrail ve Mossad’ın propaganda aparatı olmakla suçlanan Ümit Özdağ, Samsun’da bir Starbucks şubesini ziyaret ederek Kahvenizi dökmeye değil, gönlünüzü almaya geldim gençler” paylaşımıyla duyurdu. Protesto edenlere de orada yaptığı konuşmada “Salaklar” dedi. Siyonistler onun bu tavrını yine çok beğenmiştir. 8 bin çocuğu öldürmüş Siyonistlere hem de Bozkurt işareti yaparak destek veren vicdansız salaklar olsa olsa bunlardır.

Ota, çöpe, b*ka her şeye yorum yapan, twit atan Ümit Özdağ, Siyonist yaratık Netanyahu’nun oğlu Yair Netanyahu “Özgür Kürdistan” paylaşımı yaptığında bir tepkisi niye olmadı peki?

Türk Ordusu Afrin’de terör örgütü YPG’ye Zeytin Dalı Operasyonu yaparken, “Afrin’i almak için ne verdin Erdoğan?” sorusuyla ve “Bölgede operasyon yapan Türk askeri aç, susuz” diyerek Türk Ordusu’nu aciz gösteren propagandalarıyla kimlere hizmet ettiği çok belli olan Ümit Özdağ’ın, Türkiye’de her yaptığı eylem-söylem manipülasyondur. “YPG terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum” diyen Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanlığı ittifak sözleşmesi yapan, “Sırtımızı PKK’ya, YPG’ye, PYD’ye dayadık” diyen HDP ile ittifak ortağı olan Ümit Özdağ’ın CIA-MOSSAD’ın propaganda çalışmalarında hep kullanışlı aparat olması kimseyi şaşırtmamalıdır.

Hem terör örgütü YPG’ye yönelik TSK tarafından yapılan “güvenli bölge yaratma operasyonlarına” karşı çıkıyor hem de “Türkiye’deki sığınmacılar gönderilsin” diye yapmadığı provakasyon bırakmıyor. Tezatlığa bakar mısınız? Onun bu halini de sadece etrafında toplanan zavallılar göremiyor!

Ümit Özdağ’ın ABD/İsrail ekseninde dönüp durduğu çok net ortadadır. Onun yanında bağımsızlığın sembolü Bozkurt işaretini korsan kullanan ahmaklarda “Cumhur ittifakı yeter ki yıkılsın, devrilsin biz ABD, İsrail, PKK, HDP, YPG herkesle bir oluruz” psikolojisindedir.

"Rabbim İsrail ordusuna güç kuvvet versin" diyen, İsrail saflarında savaşan Ümit Özdağ’ın kadrosu, Türkiye’yi de içine alan Siyonistlerin hedefi olan vaat edilmiş toprakların birer amelesidir. ABD ve İsrail’in Ümit’leri hiç tükenmiyor gördüğünüz gibi!

Editör: Bilge Güler