Türkiye olarak yaşadığımız her olayda, her felakette, her terör saldırısında hainler, işbirlikçiler ve akıl yoksunları da iyot gibi açığa çıkıyor. Türk askerinin Irak’ın kuzeyinde terör örgütü PKK’nın saldırısına uğrayarak 12 vatan evladını şehit vermemiz sonrasında da manzara bu… Bizim için dışarıdaki düşman kadar dikkat etmemiz gerekenin içerideki hainler, işbirlikçiler olduğu bir kez daha anlaşılmıştır.

ABD’nin silahını verdiği terör örgütü PKK, Irak’ın kuzeyinde Türk askeri üssüne saldırı düzenliyor, CHP’nin kendi üzerindeki “PKK iş birliği” baskısını alabilmek için neler diyorlar neler…

Fatih Altaylı ağzından salyalar saçarak “Terörün kış ortasında yeniden uç vermesinin sebebi belki de CHP’yi sıkıntıya sokmak" yorumunu yaparken, ABD'den fonlanan Ruşen Çakır ise benzer bir yorum yaparak "Kandil yerel seçim kampanyasını başlattı. Bu kampanya kime yarayacak? Tabii ki iktidara. CHP'nin işi iyice zorlaşıyor" şeklinde CHP’ye nefes aldırma çabası veriyorlar. Sadece bunlar değil CHP’nin medyası, sosyal medya trolleri bu propagandayı yapıyor. Çünkü CHP yine PKK ilişkisi yüzünden köşeye sıkıştı.

Bu ve benzeri yazarların yorumları eğer CHP’nin PKK’nın siyasi uzantılarıyla bir bağı olmazsa denilebilir ki, bir kulak kabartalım bakalım ne demek istiyorlar.

ü  CHP’yi sıkıntıya sokmak

ü  CHP'nin işi iyice zorlaştırmak 

Bu başlıklar üzerinden bakarsak ne sonuç çıkar ki?

CHP’nin PKK ile bir ilişkisi yoksa eğer bu başlıklarla durumu neden tarif ediliyor?

Var değil mi?

Adınız gibi biliyorsunuz var…

Öncesi de var elbette ama 2015 yılından itibaren CHP’nin PKK ile hangi yediği içtiği ayrı gidiyor?

Seçimlere PKK’nın siyasi uzantısıyla ittifak yaparak giren CHP, PKK’lılara özgürlük isteyen CHP, Irak ve Suriye’de PKK’ya yönelik operasyonlara karşı çıkan CHP, PKK’nın Suriye uzantısı YPG’nin devlet kurmasını isteyen CHP, PKK’nın televizyonundan çıkmayan CHP… CHP’nin PKK ilişkisinin özeti bile değil bu… Çünkü o kadar çok ki, buraya yazsak inanın sayfalara sığmaz.

Kemal Kılıçdaroğlu PKK’nın siyasi uzantılarıyla nasıl sürekli iş birliği yaptıysa, şimdi el verdiği Özgür Özel daha iştahlı ve hevesli bu yolu takip etmektedir.

12 şehit verdiğimiz bu acılı atmosferde CHP’yi sıkıntıya sokma, CHP’nin işini zorlaştırma eylemleri gerçekleşiyorsa CHP nerde duruyor o halde?

Irak’ın kuzeyinde, alçak terör örgütü PKK 12 askerimizi şehit ediyorsa, herkes CHP’ye öfke kusuyorsa burada sorgulanması gereken CHP’nin durduğu yer değil midir?

PKK’nın siyasi uzantılarına, sembol isimlerine mesafe koysalar, onların terör örgütlerine yaptıkları yardım ve yataklığı lanetleseler CHP’yi durduk yere niçin PKK ile yan yana ansırlar ki?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’de yaptığı ihanetler tarihe geçti de Özgür Özel CHP Genel Başkanı olduğu günden bu yana kendini PKK’dan ayırmamak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

CHP, PKK ile yan yana görünmek için elinden geleni yaparken, CHP’yi sıkıntıya sokma, CHP’nin işini zorlaştırma temelini bizzat oluşturan Özgür Özel olmuyor mu?

Geçen gün, sosyal medya hesabımdan şehit cenazesinde aşırı tepki gördüğü için adeta kaçmak durumunda kalan Özgür Özel’e şöyle seslenmiştim:

Özgür Özel şehit cenazesine gideceksen eğer!

PKK televizyonuna çıkma!

PKK medyasına ödül verme!

PKK'lı teröristte selam gönderme!

PKK'lıyı cezaevinde ziyaret etme!

PKK'lı sanatçı eli öpme!

PKK'lı sanatçıyı anma!

Şehit cenazesinden çıkınca koşturarak PKK yuvasına (DEM) gitme!

Tüm bunları yapmışken, bir adamın şehit cenaze törenine katılması için akıl sağlığı kaybetmiş olması lazımdır.

DEM’in terör örgütü PKK’ya hizmet eden bir siyasi parti olduğuna dair zerre şüphe yok ve 12 şehidimiz olduğu bir günde bile yan yana görünmekten zerre imtina etmiyorsa “CHP’yi sıkıntıya sokma, CHP’nin işini zorlaştırma” meselesini asıl eyleme dönüştüren Özgür Özel olmuyor mu?

Hadi sizin sıyırmış aklınıza uyup ABD, PKK ve AK Parti iş birliği yapıp “CHP’yi sıkıntıya sokma, CHP’nin işini zorlaştırma” planları yapıyor diyelim.  Peki, CHP her olayda niçin PKK kemiği yalıyor ve sürekli PKK’nın siyasi uzantısıyla hareket ediyor? Siz, tedaviye cevap veremeyecek durumda ciddi ruh hastasısınız. AK Parti hükümeti ve Cumhur ittifakı terör örgütü PKK ile 2016 yılından itibaren kararlı mücadele ederken, CHP niçin sürekli terörle mücadeleyi durdurma peşindedir. ABD’nin silahını verdiği terör örgütü için “YPG terör örgütü değil vatansever oluşum”, “YPG devlet kursun” diyen şeref yoksunları siz değil misiniz? Yani neymiş kimse kimseye oyun kurmuyor. CHP, gönüllü ve istekli bir şekilde şehitlerimizin katillerinin yanında yer alıyor.

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantılarıyla hareket eden CHP ve uzantıları da nerde, kiminle durduklarına bakmıyor bir de “Şehit ailelerinin evleri hep sıvasız, kerpiçli evler. Hep onların evine evlat acısı düşüyor” edebiyatı yapıyorlar. Akıllarınca bu istismarla CHP’nin PKK ile olan ilişkilerini perdeleyecekler. Ulan siz o vatan evlatlarının katilleriyle iş tutansınız. O katillerin sırtını sıvazlayansınız. Şehitlerimizin katilleri için “PKK’lı gençlerin ölüsüne de dirisine de sahip çıkacağız” diyen ve PKK’lı teröristlerin cenaze törenine katılmayan HDP milletvekillerine "Ben çok açık söyleyeyim; Halkımızın acısına sahip çıkmayan milletvekiliyle ilgili kusura bakmasınlar ben soruşturma açtırırım, parti disiplini gereği." diyerek uyarıda bulunan PKK’lı Demirtaş için “Ona şeref madalyası takılmalı, özgür bırakılmalı” diyen alçakların derdi sıvasız, kerpiç evler olabilir mi?

Sürekli iş birliği yaptığınız PKK’lılar kerpiç, sıvasız evlerde yaşayan ana-babaların evlatlarını şehit ederek onların samimi huzuruna kan doğrarken neyin edebiyatını, neyin istismarını yapıyorsunuz? Yarın hepsine en güzel ev yapılır, en güzel ev alınır da siz hadi o kara toprağa giren evlatlarını tekrar getirsenize… Her yanınızdan alçaklık ve ikiyüzlülük akıyor. Böyle bir yüzsüzlük olabilir mi? Kerpiç, sıvasız evde oturanın evladını şehit edenlerin her şeyine sahip çıkıp, “Niye sıvasız, kerpiç evde oturuyorlar?” diye dalga geçer gibi soru olabilir mi?

Hadi biraz şerefiniz, onurunuz, haysiyetiniz varsa, 3 kuruşluk oy hesabı yapmayın ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “57 DEM milletvekilinin maaşının ve bu terör yuvasına ödenecek Hazine yardımının derhal kesilerek terörle mücadeleye ve şehit ailelerine aktarılmasıdır.” önerisini destekleyin…Böyle bir işe girmezsiniz değil mi? DEM’li alçaklar hazine yardımıyla askerimizi, polisimizi şehit eden PKK’ya yardım ve yataklık etmeye devam etmeli size göre…

Şehit ailesi sıvasız evine astığı “SİZ DEM’LENİRKEN BİZ ŞEHİT VERDİK” pankartla haddinizi bildirdi değil mi?

CHP zorda, CHP köşeye sıkıştı. Ama bunun sebebi CHP’nin PKK’nın siyasi temsilcisi gibi davranmasıdır. O yüzden bu cambaza bak oyunlarını bırakın…