ŞOK açık mı bayramda kaça kadar açık? ŞOK bugün açık mı, bayramda kapalı mı?

ŞOK marketin bayramda açık olup olmadığı tüm vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. ŞOK bayramda açık mı, hangi günler açık? ŞOK bayramda kaç gün kapalı olacak? gibi soruların yanıtları bayramda alışverişe çıkacak olan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte tüm merak edilenler...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
ŞOK açık mı bayramda kaça kadar açık? ŞOK bugün açık mı, bayramda kapalı mı?

Kurban Bayramı'nın ikinci günü bugün idrak edilecek. Bayramda ev eksiklerini gidermek için markete gidecek olan vatandaşlar hangi marketlerin açık olup olmadığını araştırıyorlar. ŞOK bayramda açık mı, hangi günler açık? ŞOK bayramda kaç gün kapalı olacak? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

ŞOK BAYRAMDA AÇIK MI, HANGİ GÜNLER AÇIK?

ŞOK marketler Kurban Bayramı boyunca açıklar ve hizmet veriyorlar.

ŞOK bayramda

ŞOK MARKET HAKKINDA

Türkiye'nin 81 ilinde 7661'i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000'e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını "tek yerden" ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015'in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016'da 1.000 adet ve 2017'de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

 

Etiketler şok açık mı bayram
Yorumlar