Son Yaz ne zaman başlayacak? Son Yaz dizisi 2. sezon başlama tarihi belli oldu mu?

Fox TV'de yayınlanan Haziran ayında sezon finali yapan Son Yaz dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Tekrarları izleyicilerle buluşan ilk sezonu geride kalan Son Yaz'ın 2. sezon tarihi merak konusu oldu. Diziye, Birce Akalay, Onur Bay ve Yılmaz Bayraktar isimleri dahil edildi.

Google Haberlere Abone ol
Son Yaz ne zaman başlayacak? Son Yaz dizisi 2. sezon başlama tarihi belli oldu mu?
16.08.2021 18:25

FOX TV ekranlarınn sevilen yapımı Son Yaz dizisi yeniden ekrana gelmek için gün sayıyor. Geçe sene başlayan ve reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran dizide Alperen Duymaz, Ali Atay ve Funda Eryiğit gibi isimler başrolleri paylaşmıştı. Dizi severler, Son Yaz dizisinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

SON YAZ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sabırsızlıkla beklenen Son Yaz dizisi 25 Ağustos’ta sete çıkacak. Son Yaz dizisinin Eylül ayında seyircisi ile buluşması bekleniyor.

FOX TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan diziye Birce Akalay, Onur Bay ve Yılmaz Bayraktar dahil olmuştu. Dizinin kadrosuna son olarak Menajeri Ara dizisindeki Beren karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yaprak Medine'nin dahil olduğu iddia edildi.

SON YAZ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Gökhan'ın, Selçuk Taşkın'ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulur.

Selim ve Canan, Yağmur'un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme'ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arefesindedir.

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün'ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır.

Büyük gün yaklaşmaktadır. Selçuk Taşkın'ın Halil Sadi'ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın'ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın'ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır.

SON YAZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması.

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.

Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

SON YAZ  DİZİNİN OYUNCULARI

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Alperen Duymaz - Akgün Gökalp Taşkın
Ali Atay - Selim Kara
Funda Eryiğit - Canan Kara
Hafsanur Sancaktutan - Yağmur Kara
Emre Karayel - Fatih Doğanay
Sinan Tuzcu - Metin Yaman
Şebnem Dönmez - Serap Gök
Arif Pişkin - Selçuk Taşkın
Halil Babür - Soner Sancaktar
Sezer Koç - Emel Yaman
Yasemin Yazıcı - Naz Yaman
Erdem Şanlı - Kaan Gök
Sarp İkiler - Arda Ateş
Ata Nedim Arman - Altay Kara
Yunus Narin - Eray Duraner
Cengiz Okuyucu - Ahmet Tunalı

Yorumlar