Söz 78. yeni bölüm fragmanı | Söz son bölümde neler oldu?

Söz 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren dizinin hayranları tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 15 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara gelecek yeni bölümle ilgili ipuçları almak isteyenler ise, yayın anına saatler kala, Söz 78. yeni bölüm fragmanını aramaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümde Derya, Linda'nın tuttuğu adam tarafından vurulmuştu. Peki Yavuz buna karşı ne yapacak? İşte, Söz 78. yeni bölüm fragmanı ve Söz son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtı...

Söz 78. yeni bölüm fragmanı | Söz son bölümde neler oldu?
17.04.2019 11:14

Söz 78. yeni bölüm, heyecanın ve aksiyonun hiç bitmediği bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin hayranları ise, yeni bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları veren Söz 78. yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Söz dizisi, birbirine kardeş gibi bağlı bir ekibin kahramanlık hikayesini ekranlara getiriyor. 8 Nisan akşamı yayınlanan son bölümde, Derya, Yavuz yüzünden işinden olma tehlikesi yaşarken, bir yandan da Linda'nın tuttuğu tetikçi ile karşı karşıya gelmiş ve vurulmuştu. 15 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; sevdiklerini bir bir kaybeden Yavuz, Derya'yı da kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. Diğer taraftan da Derya'nın intikamını almak için Linda'nın peşine düşüyor. Peki, bu tehlikeli durum karşısında, ekip Yavuz'u yalnız mı bırakacak yoksa ona destek mi olacak? İşte, merak edilen konulara ışık tutabilecek Söz 78. yeni bölüm fragmanı ve Söz son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtı...

Söz 78. Bölüm İlk Sahne

Söz 78. bölüm 1. fragmanı

Yavuz, Derya’nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi?
Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya’yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Mayına basan Aşık’ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim’i zora durumda bırakır.

Derya’nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya’nın başına gelenlerin hesabını Linda’dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer.

Linda’nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda’ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz’a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz’un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan’ın yanına sığınır.

Eylem’in Tarık vasıtasıyla Linda’nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişir.

Söz 78. bölüm 2. fragmanı

Söz son bölümde neler oldu?

Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır.

Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır. Mesleğinden atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Derya için bu olay zor günlerin başlangıcı olacaktır.

Melisa’nın Cahit tarafından tutsak edildiğini öğrenen Keşanlı Eylem’in de yardımıyla Melisa’nın tutulduğu yeri öğrenir. Kardeşleriyle birlikte sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçer.

Derya’yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar’ı geri almak için çabalayan Linda’nın hain planı ile karşı karşıyadır.

Kurulacak terör devleti için ilk somut adım olarak Türkiye sınırına yakın bir bölgede düzenlenen tören canlı olarak tüm dünya medyasında yayınlanır. Sınırımıza yakın bölgede çekilen sözde devlet ait bayrağı indirmek için Tim süratle harekete geçer.

Linda’nın tehditleri üzerine Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayıp canla başla Derya’ya ulaşmaya çalışır. Bu sırada Derya da Linda’nın kendisi için gönderdiği tetikçi ile gerilim dolu bir yolculuğa çıkar.

 

Yorumlar