Süper Loto 23 Aralık çekiliş sonuçları belli oldu mu? Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı online

Çekiliş severler Süper Loto 23 Aralık çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Süper Loto çekilişi haftada 3 kez çekilmeye devam ediyor. Süper Loto'da haftanın ikinci çekiliş sonuçları bugün belli oluyor. Milli Piyango TV'den online olarak yayınlanacak Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı haberimizde. Süper Loto çekilişine katılanlar ve online olarak bilet alanlar kazandıran numaraları aratıyor. İşte Süper Loto 23 Aralık sonuç sayfası...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Süper Loto 23 Aralık çekiliş sonuçları belli oldu mu? Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı online

23 Aralık Süper Loto sonuçları bugün açıklanıyor. Şans oyunu sevenlerin ilgiyle takip ettiği Süper Loto çekilişi her hafta Pazartesi, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştiriliyor. Süper Loto çekilişi Milli Piyango tarafından canlı olarak çekiliyor. Süper Loto'da 6 talihli rakamın tamamını doğru tahmin eden kişi büyük ikramiyenin sahibi olacak. İşte Süper Loto 23 Aralık sonuç sorgulama ekranı ve Süper Loto kazandıran numaralar detayları...

SÜPER LOTO 23 ARALIK SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Süper Loto 23 Aralık çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Süper Loto çekiliş sonuçlarının saat 21:40 civarında belli olması bekleniyor. Çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SÜPER LOTO 20 ARALIK SONUÇLARI NE OLDU?

Yapılan son Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 9 ,21, 31 ,36, 37,53 olmuştu. Süper Loto'da bu akşamın şanslı numaraları ve detayları ise Milli Piyango İdaresinin resmi sitesi üzerinden ilan edilecek. 

SÜPER LOTO KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 

Yorumlar