Süper Loto 25 Kasım sonuçları belli oldu online sorgula | Süper Loto çekilişi sonuçları öğren MPİ

Süper Loto'da 25 Kasım çekilişi için nefesler tutuldu. Süper Loto'da bilet alanlar ve çekiliş sevenler Süper Loto sonuçlarına odaklandılar. Bu sebeple arşatıranlar için Süper Loto 25 Kasım sonuçları sorgulama sayfası haberimizde yerini aldı. Süper Loto 25 Kasım sonuçları Milli Piyango canlı çekilişi sonrası millipiyangoonline.com adresinde yer alacak.

Google Haberlere Abone ol
Süper Loto 25 Kasım sonuçları belli oldu online sorgula | Süper Loto çekilişi sonuçları öğren MPİ
25.11.2021 21:34

Süper Loto 25 Kasım sonuçları yoğun olarak araştırılıyor. Çekiliş severler Süper Loto yeni çekilişini merakla bekliyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri düzenlenen Süper Loto'da büyük ikramiye 72 Milyon TL'yi aşmış durumda. Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izlenebilecek Süper Loto çekiliş sonuç sorgulama sayfası aşağıda.

SÜPER LOTO 25 KASIM SONUÇLARI SORGULA

SÜPER LOTO 25 KASIM SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Süper Loto 25 Kasım sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü canlı olarak çekilen Süper Loto'da haftanın ikinci çekilişi bugün gerçekleştirildi.Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 16-28-29-33-40-49 oldu. 

Süper Loto

21 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI 2021: 09 - 28 - 30 - 33 - 44 - 46

SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

 

Yorumlar