Survivor 2022 ne zaman başlayacak hangi gün? Survivor bu hafta başlıyor mu? İşte yarışmacılar

Survivor bu sene All Star olarak geçmiş sezon yarışmacılarının en iyilerini bir araya getiriyor. Survivor All Star ne zaman başlayacak hangi gün? hayranları tarafından merak ediliyor. Sevilen program her sene Ocak-Şubat aylarında başlıyordu. Peki, Survivor All Star ne zaman başlıyor? Survivor ne zaman, hangi gün başlayacak? Acun Ilıcalı Survivor All Star yayın tarihini açıkladı...

Google Haberlere Abone ol
Survivor 2022 ne zaman başlayacak hangi gün? Survivor bu hafta başlıyor mu? İşte yarışmacılar
12.01.2022 23:29

Survivor 2022 All Star ne zaman başlayacak sorusu cevap buldu. Yeni sezonu merakla beklenen Survivor'un All Star kadrosu da merak edilenler arasında. Survivor All Star Gönüllüler ve Ünlüler'de geçmiş sezona damga vurmuş isimler yer alıyor. Geçtiğimiz yıllardaki gibi Survivor All Star bu yıl da Dominik Cumhuriyeti’nde ekrana gelecek. Peki, Survivor All Star Ünlüler- Gönüllüler yarışmacısı ne zaman başlayacak? Survivor All Star hangi gün başlıyor? 

SURVİVOR 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Acun Ilıcalı kendi kanalı olan TV8'de yayınlanacak Survivor 2022'nin ekran macerasına başlayacağı tarihi açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor All Star'ın 15 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle ekrana geleceğini duyurdu.

SURVIVOR ALL STAR KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Survivor All Star 2022'nin ünlüler takımı:

Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.

survivor all star

Survivor All Star 2022'nin gönüllüler takımı:

Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu,Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI YARIŞMADAN ELENDİ Mİ?

Ilıcalı'nın canlı yayınında Gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı'nın olmayışı dikkat çekmişti. İddiaya göre; Nisa Bölükbaşı koronavirüse yakalandı. İki kez test yaptıran Nisa ikisinde de pozitif çıktı. Bölükbaşı'nın yerine yarışmaya yedeklerden Yağmur Bandana dahil oldu.

 

Yorumlar