Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu mu kimler var? Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu

TV 8'in sevilen programı Survivor All Star için artık nefesler tutuldu. Heyecan ve adrenalinin en yüksek düzeyde yaşanacağı Survivor All Star yarışmacıları ve kadrosunda kimler var? merak ediliyor. Survivor All Star kadrosunun belli olması için gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. İddiaya göre bu seneki Survivor All Star yarışmacılarının bazıları ifşa oldu.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu mu kimler var? Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu

Survivor All Star 2022 yarışmacıları kimler? Survivor All Star 2022 kadrosunda kimler var? Acun Ilıcalı bu soruların ardından, “Kadrolar belli oldu diyebilirim. Yakın bir zamanda bunu Pazartesi veya Salı günü açıklayabiliriz” demişti. 2022 Survivor All Star detayları merak konusu olmaya devam ediyor. Reytingleri alt üst edecek Survivor All Star 2022 için artık çok kısa bir süre kaldı.

SURVİVOR ALL STAR 2022 YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor All Star kadrosu için iddia edilen listede; Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik, Merve Aydın ve birçok isim yer aldı. Aleyna Kalaycıoğlu'nun kadroda olmaması ise bazı seyircileri kızdırdı. Survivor All Star'da eski sezon yarışmacılarının mücadele edeceği ve kesinleşen ilk ismin Barış Murat Yağcı olduğu öğrenilmişti.

Survivor All Star 2022

SURVİVOR ALL STAR İÇİN DİĞER ÖNE ÇIKAN İSİMLER: 

Mert Öcal

Ogeday Girişken

Yasin Obuz

Yunus Emre Özden

Survivor All Star 2022

Gizem Memiç

Berkan Karabulut

Furkan Kızılay

Batuhan Karacakaya

Anıl Berk Baki

Sude Burcu

Bir diğer iddiaya göre ise; Elif Gören ve Ardahan Uzkanbaş yedek olacak

Yorumlar