Survivor Gizem Birdan kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Survivor Gizem Birdan’ın hayatı

TV8 ekranlarında yayınlanan 2020 Survivor yarışmasında ünlüler takında yer alan Gizem Birdan sportifliği ve takım içinde davranışlarıyla ilgiyi üzerine çekiyor. Peki, Survivor Gizem Birdan kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Survivor Gizem Birdan’ın hayatı turkgun.com’da…

Survivor Gizem Birdan kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Survivor Gizem Birdan’ın hayatı
09.04.2020 12:53

Survivor ünlüler takımında yer alan ve 1992 doğumlu olan Gizem Birdan, uzun yıllar basketbol oynamış ve Kocamın Ailesi isimli dizide 30 bölüm yer almıştır. Haberimizde, Survivor Gizem Birdan’ın hayatı ve hakkında merak edilenleri bir araya getirdik…

SURVİVOR GİZEM BİRDAN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDADIR?

Gizem Birdan, 5 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbolla ilgilendi.

Gizem Birdan, 8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden aldığı bursla liseyi İstanbul'da okudu. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaşarak 1 yıl Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı. Üniversitenin ardından Kocamın Ailesi dizisinde 30 bölüm yer aldı.

Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da boy gösterdi. Son olarak "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirci karşısına çıkan Birdan çeşitli reklam filmiyle de ekrana geldi. Gizem Birdan 1.77 boyunda ve 56 kilodur.

 

Yorumlar