Survivor şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödülün kazananı

Survivor şampiyonu, canlı yayında gerçekleşen finalin ardından belli oldu. Yaklaşık 6 ay önce ekran macerasına başlayan Survivor 2022 All Star'ın sevenleri ile buluşan sezonun son bölümünde, şampiyonluk mücadelesini tamamlayıp final biletini alan Nisa ve Adem SMS oylamasına çıktı.

Survivor şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödülün kazananı - Sayfa 1

Ocak ayında Dominik'te serüvenine başlayan Survivor 2022 All Star'da sona gelindi. Şampiyonluk hikayesine ev sahipliği yapan Tersane İstanbul'da final heyecanı canlı yayında yaşandı. Nisa ve Adem'in aylar süren birincilik mücadelesinin tamamladığı özel gecede, Survivor All Star'ın finalistleri mekana büyük bir coşku ile katıldı.


Survivor şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödülün kazananı - Sayfa 2

Büyük maceranın son bulduğu yarışmanın ilk dakikalarında iki fenomen yarışmacı için SMS oylaması gerçekleşti. Gecenin ilerleyen anlarında SMS oylaması bitti ve finalistler son kez duygularını dile getirerek birbirlerine şans diledi.

Halktan gelen oy sonuçlarına göre Survivor All Star şampiyonu Nisa oldu.


Survivor şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödülün kazananı - Sayfa 3

SURVİVOR ALL STAR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da büyük final dün gece geç saatlerde gerçekleşti. Yarışmacı aileleri ve eski yarışmacıların katıldığı İstanbul’daki özel gecede, noter onaylı SMS oylaması sonuçları kapalı zarfta geldi. Nefeslerin tutulduğu anda Acun Ilıcalı oylama sonuçlarını açıkladı. Aylar süren mücadele sonunda, en fazla SMS oyunu alarak, Survivor All Star şampiyonu olan isim Nisa oldu.


Survivor şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödülün kazananı - Sayfa 4

DUYGU DOLU ANLAR

Survivor birincisi olarak kupayı kaldıran Nisa Bölükbaşı son kez duygularını ifade ederek şunları söyledi; "Allah hepinizden razı olsun. Rüyada gibiyim. Herkese çok teşekkür ederim ne diyeceğimi bilmiyorum." dedi.

İkinci olan Adem ise, şunları söyledi; " Bugün hak eden bir kardeşimiz şampiyon oldu. Benim de şampiyon olabilir dediğim kadın adaylardan biri de Nisa'ydı."