Tahin Pekmez filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Tahin Pekmez ne zaman, nerede çekildi?

Yönetmenliğini Taner Akvardar'ın üstlendiği Tahin Pekmez filmi bugün TV8 ekranlarında sinema severlerle buluştu. Birçok ünlü isimlerin rol aldığı dramatik, komedi, romantik projeyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Tahin Pekmez filminin konusu ne, oyuncuları kimler, Tahin Pekmez ne zaman, nerede çekildi? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Tahin Pekmez filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Tahin Pekmez ne zaman, nerede çekildi?
14.11.2021 13:56

Başrollerinde Hande Soral, Berk Atan ve Can Nergis'in paylaştığı "Tahin Pekmez" adlı film bugün TV8'de izleyici ile buluşuyor. Sinema severler, Tahin Pekmez filminin konusu ne, oyuncuları kimler, Tahin Pekmez ne zaman, nerede çekildi? sorularına yanıt arıyor. Tahin Pekmez filminin İMDB puanı ise 4.8'dir.

TAHİN PEKMEZ FİLMİNİN KONUSU NE?

Tahin Pekmez, evlilik öncesi sevgilisi tarafından terk edilen genç bir kadının düğün borçlarını kapatmaya çalışırken yaşadığı birbirinden komik olayları konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Esra ile Kerem ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemektedir. Birbirlerini çok sevdiklerini düşünen ikili zaman kaybetmeden evlilik hazırlıklarına başlar. Bir ton borca girerek tüm hazırlıklar tamamlanır. Her şeyin güzel olacağını düşleyen Esra tam da bu sırada hayatının şokunu yaşar. Evlenmelerine sayılı günler kala Kerem’in aldatmasına şahit olan Esra ne yapacağını bilemez. Aldatılmasının acısı ile boğuşurken bir yandan da düğün için yapılan borçları nasıl ödeyeceğini düşünür. Aklında bir fikir vardır ama bunu uygulamak pek de kolay değildir. Kerem ile hazırladıkları düğünü az bir zaman kalmıştır. Esra bu düğünü sahte bir damatla yapıp gelen takılarla borcunu kapatmayı planlar. Fakat ortada büyük bir sorun vardır. Sahte düğünü yapmayı kabul eden damat kim olacaktır?

TAHİN PEKMEZ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ, OYUNCULARI KİMLER?

Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Tahin Pekmez” filminin başrolünü Hande Soral ve Berk Atan paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Can Nergis, Serhat Özcan, Nejmi Aykar, Sezai Aydın gibi isimler yer alıyor.

2016 yılında Tahin Pekmez filminin çekimleri İstanbul'un farklı bölgelerinde gerçekleştirilmiştir.

Yorumlar